Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Fotograficzna mozaika z rodzinnych portretów

Hej, rodziny, co powiecie na profesjonalny, fotograficzny portret? AKFA zaprasza na bezpłatne sesje zdjęciowe, których efektem będzie wystawa, prezentowana w galerii w Czechach oraz w SMOK-u. Artyści poszukują interesujących rodzin, które pokażą siebie, swoją pasję, sposoby spędzania wolnego czasu.

akfa slubice

Akcję „Nasz portret” prowadzi grupa słubickich fotografów, działająca jako AKFA, czyli Amatorska Komórka Fotografii Artystycznej. W ramach realizowanej inicjatywy lokalnej na celowniku swoich aparatów chcą ustawić… ciekawe rodziny. - Jako miłośnicy i pasjonaci fotografii chcielibyśmy sfotografować interesujące rodziny. Naszym celem jest pokazanie jak różnorodne i kolorowe są rodziny ze Słubic i okolic. Poprzez te fotografie pragniemy pokazać światu naszą małą społeczność i przy okazji wypromować miasto Słubice – mówi Anna Panek-Kusz, fotograf i szefowa Galerii OKNO w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

W ramach akcji w kwietniu i w maju dla wybranych rodzin zostaną zorganizowane bezpłatne sesje zdjęciowe - zarówno w plenerze jak i w studio fotograficznym.

A. Panek-Kusz zaprasza do wspólnej zabawy. I do odkrywania swoich rodzinnych pasji. - Mile widziane będą charakterystyczne przebrania i oryginalne rekwizyty, dzięki którym pokażecie Państwo czym się interesujecie, jakie macie wspólne pasje, jaki zawód wykonujecie albo jak lubicie spędzać wolny czas. Jeździcie na nartach, gracie w piłkę, biegacie, łowicie ryby, jesteście lekarzami, prawnikami, hodowcami? Tej wiosny jesteśmy dla was! – zachęca do udziału.

Efekty wspólnej pracy rodzin i fotografów będzie wystawa, również pod tytułem „Nasz portret”. W czerwcu zostanie ona zaprezentowana w miejscowości Hradec Králové w Czechach, a następnie w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach.

Zgłoszenia do Anny Panek-Kusz na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 604 588 465.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama