Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Wiosenny weekend za kółkiem na podwójnym gazie

W pierwszy wiosenny weekend policjanci z drogówki mieli pełne ręce roboty. Efekt ich pracy to ujawnienie dwóch kierowców, którzy wsiedli za kółko po alkoholu i trzech, którzy prowadzili pod wpływem narkotyków. Wszyscy stracili prawa jazdy.

policja pijani

Jak wciąż widać po policyjnych statystykach, kierowców jeżdżących na podwójnym gazie nadal nie brakuje. Nie odstraszają ich ani kontrole, ani kary. Nie inaczej było podczas minionego weekendu na drogach powiatu słubickiego.

W gronie kontrolowanych kierowców aż dwóch miało powyżej 0,5 promila alkoholu – odpowiedzą więc za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Niechlubnym rekordzistą weekendowej statystyki okazał się 46-latek z powiatu słubickiego, który jechał za kierownicą Hyundaia mając aż 2 promile.

Oprócz nietrzeźwych, policjanci zatrzymali również kierowców, którzy korzystali z innego rodzaju używek. Jeden z nich, 35-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego, miał na sumieniu jeszcze więcej. Prowadził bez prawa jady, w samochodzie przewoził marihuanę, a na dodatek był pod jej wpływem.

Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy, a za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama