Słubice: 21 kwietnia 2019   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Zadbaj o siebie z naszą "Kliniką urody"

Wiosna za pasem i już powoli zaczynamy rozglądać się za tym, jak zadbać o swoją urodę po odchodzącej właśnie zimie. O skutecznych sposobach na młody i zdrowy wygląd opowiedzą eksperci Fem Estetic w ramach naszego cyklu „Klinika urody”.

jurenko fem estetic
Do "Kliniki urody" zaprasza lek. spec. medycyne estetycznej Joanna Jurenko

Centrum Medycyny Estetycznej Fem Estetic w Słubicach to miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko szeroką ofertę zabiegów poprawiających wygląd i urodę. Pracownicy kliniki służą fachową radą, pomogą dobrać odpowiednie kosmetyki, podpowiedzą jaką stosować dietę.

Swoją wiedzą chętnie podzielą się także z internautami. Uruchomiona w ubiegłym roku „Klinika urody” cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników, szczególnie pań. Stąd pomysł na kolejne publikacje, które będą pojawiać się z większą regularnością.

Na dobry początek zapraszamy na materiał przypominający najważniejsze i najbardziej skuteczne metody poprawy urody i wyglądu.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Naszych czytelników zachęcamy do współtworzenia "Kliniki urody". Jeśli macie ciekawe pytania lub są istotne sprawy, o których chcielibyście przeczytać w następnych publikacjach, piszcie do naszych ekspertów w komentarzach i na forum.

Więcej o klinice Fem Estetic znajdziecie na stronie www.femestetic.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama