Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Zadbaj o siebie z naszą "Kliniką urody"

Wiosna za pasem i już powoli zaczynamy rozglądać się za tym, jak zadbać o swoją urodę po odchodzącej właśnie zimie. O skutecznych sposobach na młody i zdrowy wygląd opowiedzą eksperci Fem Estetic w ramach naszego cyklu „Klinika urody”.

jurenko fem estetic
Do "Kliniki urody" zaprasza lek. spec. medycyne estetycznej Joanna Jurenko

Centrum Medycyny Estetycznej Fem Estetic w Słubicach to miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko szeroką ofertę zabiegów poprawiających wygląd i urodę. Pracownicy kliniki służą fachową radą, pomogą dobrać odpowiednie kosmetyki, podpowiedzą jaką stosować dietę.

Swoją wiedzą chętnie podzielą się także z internautami. Uruchomiona w ubiegłym roku „Klinika urody” cieszyła się dużym zainteresowaniem czytelników, szczególnie pań. Stąd pomysł na kolejne publikacje, które będą pojawiać się z większą regularnością.

Na dobry początek zapraszamy na materiał przypominający najważniejsze i najbardziej skuteczne metody poprawy urody i wyglądu.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Naszych czytelników zachęcamy do współtworzenia "Kliniki urody". Jeśli macie ciekawe pytania lub są istotne sprawy, o których chcielibyście przeczytać w następnych publikacjach, piszcie do naszych ekspertów w komentarzach i na forum.

Więcej o klinice Fem Estetic znajdziecie na stronie www.femestetic.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama