Słubice: 13 grudnia 2018   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

Zdrowy i zmysłowy Dzień Kobiet

Zdrowo i zmysłowo – pod takim hasłem Fundacja Grupy Pomagamy i Centrum Medyczne Brandmed zapraszają do świętowania Dnia Kobiet. Będzie muzyka na żywo, smakowity poczęstunek oraz badania profilaktyczne w promocyjnych cenach.

dzien kobiet_zmyslowy

Dzień Kobiet to wyjątkowy czas, kiedy składamy przedstawicielkom płci pięknej mnóstwo życzeń. Wśród nich dominują te o zdrowiu. Dlatego to właśnie zdrowie będzie tematem nr 1 na spotkaniu, które 8 marca odbędzie się w centrum Brandmed w Galerii Prima.

Już od godz. 17 będzie można skorzystać z badań USG piersi w promocyjnej cenie 50 zł. Badanie wykona dr Piotr Plecka, onkolog. Może z nich skorzystać każda chętna kobieta, jedyny warunek to ukończone 25 lat. Zapisy pod nr telefonu 601 641 504.

W międzyczasie uczestniczkom badań będą przygrywać na żywo Piotr Tamborski (klawisze) i Jacek Fałdyna (saksofon). Będzie też poczęstunek (kawa, herbata, ciasto) oraz konkursy z nagrodami. Wszystko będzie dostępne bezpłatnie i potrwa do godz. 20.

Organizatorzy zapraszają do udziału w akcji także panów. W jaki sposób? Można swoim partnerkom sprezentować voucher na wspomniana badanie. Okazja jest spora, bo normalny koszt podobnego badania waha się między 150 a 200 zł.

Termin: 8.03.2018, godz.17-20. Miejsce: Branmed, Galeria Prima, ul. Daszyńskiego 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama