Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Zdrowy i zmysłowy Dzień Kobiet

Zdrowo i zmysłowo – pod takim hasłem Fundacja Grupy Pomagamy i Centrum Medyczne Brandmed zapraszają do świętowania Dnia Kobiet. Będzie muzyka na żywo, smakowity poczęstunek oraz badania profilaktyczne w promocyjnych cenach.

dzien kobiet_zmyslowy

Dzień Kobiet to wyjątkowy czas, kiedy składamy przedstawicielkom płci pięknej mnóstwo życzeń. Wśród nich dominują te o zdrowiu. Dlatego to właśnie zdrowie będzie tematem nr 1 na spotkaniu, które 8 marca odbędzie się w centrum Brandmed w Galerii Prima.

Już od godz. 17 będzie można skorzystać z badań USG piersi w promocyjnej cenie 50 zł. Badanie wykona dr Piotr Plecka, onkolog. Może z nich skorzystać każda chętna kobieta, jedyny warunek to ukończone 25 lat. Zapisy pod nr telefonu 601 641 504.

W międzyczasie uczestniczkom badań będą przygrywać na żywo Piotr Tamborski (klawisze) i Jacek Fałdyna (saksofon). Będzie też poczęstunek (kawa, herbata, ciasto) oraz konkursy z nagrodami. Wszystko będzie dostępne bezpłatnie i potrwa do godz. 20.

Organizatorzy zapraszają do udziału w akcji także panów. W jaki sposób? Można swoim partnerkom sprezentować voucher na wspomniana badanie. Okazja jest spora, bo normalny koszt podobnego badania waha się między 150 a 200 zł.

Termin: 8.03.2018, godz.17-20. Miejsce: Branmed, Galeria Prima, ul. Daszyńskiego 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama