Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Jedzenie świata ponownie zagości we Frankfurcie

Uczta dla wielbicieli przysmaków z całego świata! Już po raz drugi we Frankfurcie odbędzie się Street Food Festival. Na specjalnie przystosowanych ciężarówkach i stoiskach będzie można kupić egzotyczne uliczne przysmaki dla tych, którzy są ciekawi nowych kulinarnych wrażeń. Lubicie takie wyzwania? Rezerwujcie termin w kalendarzu.

street food

Festiwal przysmaków, które można kupować na ulicach całego świata, to kulinarna podróż po krajach i kontynentach, na którą nie trzeba się wybierać daleko. W zeszłym roku Street Food Festival cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców nie tylko Frankfurtu, ale i Słubic. W tym roku zaplanowano jego drugą edycję. Ponownie, przez trzy majowe dni będzie można spróbować różnych i dziwnych przysmaków z całego świata.

Tak jak w ubiegłym roku na Ziegenwerder, zwanej Kozią Wyspą zaparkują food trucki i staną stoiska oferujące niedrogie i egzotyczne posiłki. Będzie ich aż 70.

Ale nie tylko jedzenie będzie czekało na gości - tego będzie można spróbować różnych rodzajów piwa produkowanych przez browary z Frankfurtu – lub nieco bardziej egotyczne odmiany tego trunku.

Na dzieci będą czekać również inne, pozakulinarne atrakcje, jak kule wodne czy trampoliny.

Smakosze, rezerwujcie termin:
  • 25.05.2018 – godz. 14-22
  • 26.05.2018 – godz. 11-22
  • 27.05.2018 – godz. 11-22
Wstęp: 3 euro (bezpłatny dla dzieci poniżej 14 roku życia).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama