Słubice: 17 sierpnia 2018   |   Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
reklama
reklama

Na granicy wpadli bracia poszukiwani 7 listami gończymi

Doigrali się. Pogranicznicy ze Świecka przejęli od niemieckich funkcjonariuszy dwóch braci, którzy zostali wydaleni z Niemiec za udział w rozboju. Okazało się, że również w Polsce byli nie byli aniołkami – w sumie organy ścigania wydały za nimi 7 listów gończych. Trafili do aresztu.

bracia sg_big

Na granicy wpadli dwaj bracia poszukiwani listami gończymi. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku przejęli od strony niemieckiej dwóch męzczyzn, mieszkańców województwa opolskiego. Zostali wydaleni z Niemiec, ponieważ dopuścili się tam rozboju i odsiedzieli miesiąc w więzieniu. Ale to niewiele w porównaniu z karą, jaka czeka ich w Polsce.

Po sprawdzeniu okazało się, że i w swoim kraju mężczyźni byli znani organom ścigania. Pierwszy z nich, 32-latek, był poszukiwany 2 listami gończymi za kradzieże i kradzieże z włamaniem. Spędzi w więzieniu rok i 7 miesięcy.

Nieco więcej na sumieniu miał młodszy, 31-letni brat. Wydano za nim aż 5 listów gończych, również za kradzieże i kradzieże z włamaniem. Za kratkami zamieszka przez dwa lata i 9 miesięcy.

Funkcjonariusze już przewieźli ich do aresztu w Międzyrzeczu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama