Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Zacznij zabawę w Fun Factory - czekają zimowe półkolonie

Rusza nowe miejsca dla naszych pociech. To Fun Factory Edukacja i Zabawa. Dzieciaki mogą tu nie tylko miło spędzić wolny czas, zorganizować imprezę, ale także nauczyć się języka czy wziąć korepetycje. A w najbliższe ferie zimowe czekają półkolonie pełne rozmaitych atrakcji.

fun factory

Fun Factory to idealne rozwiązanie na nasze współczesne, nieco zabiegane czasy. To miejsce, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Chwilę wytchnienia po szkole, ciekawe i kreatywne zajęcia, fachową opiekę pod nieobecność rodziców.
  • Dla młodszych: zabawy, zajęcia artystyczne, językowe, logopedyczne.
  • Dla starszych: zajęcia językowe, pomoc w odrabianiu lekcji, korepetycje ze wszystkich przedmiotów, przygotowanie do egzaminów.
  • Dla wszystkich: organizacja urodzin, kreatywne spędzanie czasu wolnego.
Fun Factory - dało się już poznać z dobrej strony. Firma ta parokrotnie organizowała popularny wśród mieszkańców Słubic pchli targ, współpracuje także z Grupą Pomagamy.

Półkolonie w ferie

O tym jak miło i ciekawie można spędzić czas w Fun Factory, będzie okazja przekonać się w najbliższe ferie zimowe. Placówka przygotowała cykl zajęć dla dzieci, całość odbywa się oczywiście pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp i zostało zgłoszone do Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Godziny w razie indywidualnej potrzeby mogą zostać wydłużone nawet do 20:00. Na uczestników półkolonii czekają: wyjścia do kina, na lodowisko, współpraca z miejskimi instytucjami publicznymi, zajęcia muzyczne, taneczne, językowe, plastyczne i wiele innych.

Cena wynosi 400 zł za tydzień. W cenie jest zawarty dwudaniowy obiad, wszystkie bilety oraz potrzebne materiały plastyczne.

fun factory_2

Kontakt i zgloszenia

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod 600 202 143 lub wejdź na oficjalny profil na Facebooku.

Zapraszamy też do odwiedzin na miejscu. Fun Factory znajduje się na Placu Czerwona Torebka w Słubicach (obok restauracji Sycyliana). Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 13-20, a w weekend 10-20 (okresie ferii zimowych 16-20 ze względu na odbywające się półkolonie).

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama