Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Od lutego rusza nowy semestr na VHS we Frankfurcie

Volkshochschule we Frankfurcie nad Odrą znana jest wśród mieszkańców polskiej części pogranicza przede wszystkim ze względu na cieszące się niezmienną popularnością kursy języka niemieckiego.

volkshochschule frankfurt 1


Także w nadchodzącym semestrze rozpoczynającym się od lutego wszyscy zainteresowani znajdą w ofercie tej instytucji kursy języka niemieckiego na wszystkich stopniach zaawansowania, od A1 dla całkowicie początkujących do C1/C2 dla osób posiadających znajomość języka na poziomie zbliżonym do rodzimego użytkownika.

Po ukończeniu kursu istnieje na miejscu także możliwość przystąpienia do dodatkowego egzaminu i zdobycia certyfikatów językowych Instytutu Goethego lub telc GmbH dla wszystkich stopni zaawansowania. Ponadto w programie VHS osoby zainteresowane znajdą ofertę wielu innych języków obcych, m. in. angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego.

Część kursów z całej oferty Volkshochschule obejmującej ponad 650 różnorodnych kursów z sześciu działów programowych (społeczeństwo i środowisko, kultura i plastyka, zdrowie i sport, kariera zawodowa, IT, języki obce oraz edukacja podstawowa) odbywających się formie seminariów, prelekcji, wycieczek i warsztatów prowadzona jest przez lektorów i instruktorów mówiących w języku niemieckim i polskim.

Wybrane propozycje na nadchodzący semestr można znaleźć na stronach internetowych VHS w języku polskim.

VHS „mówi po polsku”. W razie zainteresowania, wątpliwości lub pytań pomocą służy polskojęzyczny pracownik VHS. Informacji można zasięgnać także w sekretariacie szkoły przy Gartenstraße 1 oraz telefonicznie pod numerem +49 335 500 800 21.

---

Do pobrania: aktualna oferta kursów języka niemieckiego oraz kursów prowadzonych przez dwujęzycznych instruktorów na VHS we Frankfurcie nad Odrą.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama