Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

TWK zaprasza na kąpiele w Bad Saarow

Kiedy za oknem mróz, to może warto wybrać się do kąpielisk termalnych? Chętnych na wyjazdy zaprasza słubickie koło Towarzystwa Walki z Kalectwem. Są jeszcze wolne miejsca!

TWK zdrowa_woda

Słubicki Oddział Towarzystwa Walki z Kalectwem dba o swoich podopiecznych – i nie tylko. Po to, żeby zima nie dała im się za bardzo we znaki, żeby zdrowie i humory dopisywały, organizuje wycieczki do wód termalnych w Bad Saarow (40 km od granicy).

Kiedy za oknem mróz „zdrojowa woda zdrowia doda” – taki tytuł nosi projekt dofinansowany przez gminę Słubice. W jego ramach 21 stycznia TWK rozpoczyna cykl wyjazdów do Bad Saarow. Autobus zawiezie chętnych do kąpieliska i z powrotem. W basenach będzie można spędzić 3 h.

Odpłatność wynosi 55 zł (50 zł dla członków TWK). Cena oprócz dojazdu zawiera również opiekę pilota, ubezpieczenie bilet wstępu. Ci, którzy chcą dojechać swoimi samochodami zapłacą tylko za bilety – 45 zł.

Najbliższe wolne terminy:
  • 26 stycznia - piątek, godz. 17.00 – 21.30,
  • 11 lutego niedziela, godz. 16.00-21.00,
  • 16 lutego – piątek, godz. 17.00-21.30.
Kontakt i zgłoszenia: Adam Poholski, tel. 502 016 114, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama