Słubice: 25 maja 2018   |   Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
reklama
reklama

TWK zaprasza na kąpiele w Bad Saarow

Kiedy za oknem mróz, to może warto wybrać się do kąpielisk termalnych? Chętnych na wyjazdy zaprasza słubickie koło Towarzystwa Walki z Kalectwem. Są jeszcze wolne miejsca!

TWK zdrowa_woda

Słubicki Oddział Towarzystwa Walki z Kalectwem dba o swoich podopiecznych – i nie tylko. Po to, żeby zima nie dała im się za bardzo we znaki, żeby zdrowie i humory dopisywały, organizuje wycieczki do wód termalnych w Bad Saarow (40 km od granicy).

Kiedy za oknem mróz „zdrojowa woda zdrowia doda” – taki tytuł nosi projekt dofinansowany przez gminę Słubice. W jego ramach 21 stycznia TWK rozpoczyna cykl wyjazdów do Bad Saarow. Autobus zawiezie chętnych do kąpieliska i z powrotem. W basenach będzie można spędzić 3 h.

Odpłatność wynosi 55 zł (50 zł dla członków TWK). Cena oprócz dojazdu zawiera również opiekę pilota, ubezpieczenie bilet wstępu. Ci, którzy chcą dojechać swoimi samochodami zapłacą tylko za bilety – 45 zł.

Najbliższe wolne terminy:
  • 26 stycznia - piątek, godz. 17.00 – 21.30,
  • 11 lutego niedziela, godz. 16.00-21.00,
  • 16 lutego – piątek, godz. 17.00-21.30.
Kontakt i zgłoszenia: Adam Poholski, tel. 502 016 114, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama