Słubice: 20 października 2018   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama
reklama

Kandydaci na nadburmistrza Frankfurtu będą debatować... w Słubicach

Nie tylko dla Polaków ten rok jest wyborczym, swojego włodarza już w marcu wybiorą mieszkańcy Frankfurtu. Kim są kandydaci, co mają do powiedzenia np. o współpracy przygranicznej? Tego będzie można się dowiedzieć podczas debaty, która odbędzie się… w Urzędzie Miejskim w Słubicach.

Martin Wilke
Czy Martin Wilke ponowine zostanie nadburmistrzem Frankfurtu?

Kandydaci na nadburmistrza sąsiedniego Frankfurtu nad Odrą spotkają się na debacie podczas kolejnego posiedzenia parlamentu Słubfurtu, czyli organizacji od wielu lat zajmującej się szeroko pojętą integracją polsko-niemieckiego pogranicza.

Swoją obecność już potwierdzili: dr Martin Wilke, obecny nadburmistrz i kandydat niezależny, Markus Derling, jego zastępca kandydujący z ramienia CDU oraz Rene Wilke, kandydat Die Linke/Grüne. Jeszcze nie wiadomo, czy przybędą dwaj pozostali kandydaci, czyli: Jens-Marcel Ullrich i Wilko Möller.

Debatę poprowadzi Michael Kurzwelly, pomysłodawca Słubfurtu. Wstęp jest wolny. Jak zwykle podczas posiedzenia parlamentu Słubfurtu, każdy, kto przyjdzie na spotkanie, automatycznie stanie się „radnym” Słubfurtu i będzie miał prawo głosu.

Termin: 5.02.2018 r., godzi 17.00. Miejsce: Urząd Miejski w Słubicach.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama