Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Cargo Lewiatan zaprasza na zakupy 24h

Zakupy przez całą dobę w niskich cenach? Tak, to możliwe. Market Cargo Lewiatan przy ul. Transportowej jest czynny 24h i oferuje pełen asortyment artykułów spożywczych i chemicznych. Szybko, sprawnie i tanio, czyli tak jak lubisz.

Cargo Lewiatan

Masz dość stania w kolejkach w godzinach szczytu? Kończysz późno pracę i brak Ci czasu na zrobienie zakupów? Teraz nie musisz się martwić, że nie zdążysz do ulubionego marketu przed godziną jego zamknięcia. Możesz wybrać się na zakupy, kiedy chcesz i nie przepłacisz ani złotówki.

W Cargo Lewiatan na sklepowych półkach znajdziesz najważniejsze artykuły spożywcze – makarony, kasze, przetwory mięsne i rybne, słodycze, nabiał, sery, pieczywo, przyprawy, mrożonki, napoje, dania gotowe i półprodukty. Nie brakuje także świeżych warzyw i owoców. Smakoszy pysznych wędlin i kiełbas ucieszy pewne fakt, że trafiają do sklepu prosto ze słynnej masarni w Krzeszycach. Pod ręką są też najważniejsze artykuły chemiczne i środki czystości.

Ofertę sklepu uzupełnia bogata oferta soków i napojów, w tym także tych procentowych. Jest też coś dla lubiących dobre wino. Swoje stanowisko firmowe ma tu Faktoria Win. A gdyby ktoś chciał zadbać o zdrowie, to Cargo Lewiatan jest jedynym miejscem w okolicy, gdzie kupimy leczniczą wodę mineralną Wysowianka.

Supermarket Cargo Lewiatan mieści się przy ul. Transportowej 8, czyli wylotówce w stronę Zielonej Góry i Poznania. Znajduje się w budynku, w którym działają już hotel i restauracja. Dojazd z miasta jest szybki i bezproblemowy, a na klientów czeka wygodny parking. Automatyczne wejście jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Sklep jest czynny przez całą dobę, także w niedzielę i święta. Zapraszamy na zakupy!

Mapa z dojazdemGaleria zdjęć[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama