Słubice: 19 października 2018   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama
reklama

Harmonogram wywozu śmieci na 2018 rok

Nie wiesz, kiedy możesz wystawić do zabrania gabaryty, a kiedy zostaną zabrane plastiki czy szkło? Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych opublikowało harmonogramy wywozu różnego rodzaju odpadów na lata 2018 i 2019 rok.

smieci wywoz_bg

Odpady z terenu gminy Słubice zabierają pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Jednak nie wszystkie na raz – zbiórka odbywa się według ustalonych harmonogramów.

Warto sprawdzić zwłaszcza to, kiedy zaplanowano wywożenie dużych, wielkogabarytowych odpadów. Nie raz otrzymywaliśmy od naszych czytelników zdjęcia pojemników obok których na zabranie czekały stare kanapy, armatura, dywany czy meble. Zgodnie z planem są one odbierane z poszczególnych ulic raz w miesiącu (przy zachowaniu podziału gminy na 5 stref).

PUK przypomina, żeby odpady do zabrania prosimy wystawić do godz. 6. w dniu odbioru, w miejscu widocznym i łatwo dostępnym, zapewniającym dogodny dojazd pojazdów specjalistycznych.

Harmonogramy PUK obejmują każdy rodzaj odpadów i lokalizację (domki jednorodzinne, nieruchomości niezamieszkane, wioski, ogródki działkowe).

Poniżej można sprawdzić, kiedy dokładnie, jaki rodzaj odpadów i skąd będzie zabierany w przyszłych latach (załączone pliki sa w formacie DOC).

Słubice i Kunowice
Pozostałe sołectwa

Harmonogramy są dostępne na stronie www.pukslubice.pl.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama