Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Wypadek pod Lisowem. Auto uderzyło w drzewo (wideo)

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Kostrzyn - Słubice, na łuku drogi między Drzecinem a Lisowem. Volkswagen Golf prowadzony przez 27-letnią słubiczankę wypadł z drogi. Na miejsce zdarzenia wezwano helikopter.Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy po godz. 15 od jednej z naszych internautek. Przesłała do nas film, na którym widać czerwonego golfa w przydrożnym rowie. Co się stało?

Zapytaliśmy o to Magdalenę Jankowską, rzecznika słubickiej policji. – Volkswagen Golf wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowała nim 27-letnia mieszkanka powiatu słubickiego – wyjaśniła.

Jak podaje rzeczniczka, kobieta jechała sama. Jeden ze świadków, który jako pierwszy dotarł do ofiary, opowiedział nam, że była ciężko ranna, wokół było dużo krwi. Nieprzytomna została zabrana do gorzowskiego szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie na miejscu trwają czynności służb - policja bada okoliczności zdarzenia. Ruch odbywa się wahadłowo. Wkrótce więcej informacji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama