Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Pożar w Starych Biskupicach. Jest ofiara śmiertelna

Dziś rano straż pożarna i policja zostały wezwane do pożaru w jednym z budynków w Starych Biskupicach. Na miejscu okazało się, że w środku znajdują się ludzie zwłoki. Trwa ustalanie przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Służby zostały poinformowane o pożarze krótko przed godz. 9. Na miejscu szybko pojawili się policjanci i strażacy. Niestety, w środku mocno zadymionego pomieszczenia interweniujący ratownicy znaleźli zwęglone ciało ludzkie leżące na łóżku.

- Nie była wymagana interwencja gaśnicza, pożar ugasił się samoistnie jeszcze przed naszym przyjazdem. W działaniach brały udział trzy nasze jednostki, do przeszukania budynku użyliśmy kamery termowizyjnej - wyjaśnia Michał Borowy z Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach.

Prawdopodobna przyczyną pożaru było zaprószenie ognia, istnieje też podejrzenie, że doszło do zwarcia poduszki elektrycznej używanej przez ofiarę. To jeszcze wymaga potwierdzenia, trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Wkrótce więcej informacji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama