Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Gdzie po implanty? Stomatologia Słubice ma sprawdzone rozwiązanie
reklama

Gdzie po implanty? Stomatologia Słubice ma sprawdzone rozwiązanie

Nie każdy z nas lubi chodzić do dentysty, ale ostatecznie, gdy pojawia się problem z zębami, i tak trafiamy na stomatologiczny fotel. A co gdy trzeba skorzystać z implantów? Sprawdzone rozwiązanie ma Stomatologia Słubice.

Stomatologia Słubice

To właśnie w Stomatologii Słubice przy ul. Piskiej przyjmuje dr n. med. Bartosz Łuszczyński, autor licznych publikacji z dziedziny implantologii, implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej.

Fachowiec z wiedzą i doświadczeniem

Jego fachowa ręka pomogła już wielu pacjentom przy wszczepianiu implantów. Doktor nie tylko pomaga chorym, ale lubi się dzielić swoją wiedzą. Prowadzi kursy i szkolenia implantologiczne zarówno w Polsce jak i za granicą. Sam także nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach,

Może pochwalić się również osiągnięciami naukowiymi. W 2009 roku obronił pracę doktorską z zakresu implantologii oraz możliwości przyspieszenia odbudowy tkanki kostnej. W 2011 roku uzyskał tytuł lekarza specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jest członkiem ICOI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologów z siedzibą w Nowym Jorku oraz DGOI - Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Umów się na zabieg

Jeśli potrzebujesz wszczepić implant – to jest to z pewnością godny polecenia fachowiec. Jego wiedza i umiejętności, plus najnowsza technologia jaką dysponuje Stomatologia Słubice, to gwarancja najwyższej jakości.

Kontakt i więcej informacji: tel. 95 718 3000 oraz na www.stomatologia-slubice.pl.

Promocja świąteczna wciąż trwa

A tym, którzy potrzebują pomocy przy sprawach o nieco mniejszej skali niż implanty, przypominamy o specjalnej promocji, która trwa aż do nowego roku. W znacznie niższych cenach można skorzystać z zabiegów wybielania oraz higienizacji zębów. ZOBACZ

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama