Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Prowadził z podrobionym ukraińskim prawkiem

Okazuje się, że fałszywe prawa jazdy na Ukrainie kupują też obywatele tego kraju. Jednego z nich złapali niedawno pogranicznicy. To się nie opłaca: kara i mandat będą kosztowały go cztery razy tyle co fałszywka.

straz graniczna_patrol

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku wytypowali do kontroli auto marki Volkswagen Transporter. Kierowcą był 39- letni obywatel Ukrainy. Pokazał ukraińskie prawo jazdy, ale czujne oko pograniczników dostrzegło od razu, że dokument jest podrobiony.

Cudzoziemiec przyznał się, że prawko kupił u siebie za około 500 zł. Zdecydował, że dobrowolnie podda się karze. Ta jest słona: musi zapłacić 1500 zł grzywny. Oprócz niej otrzymał jeszcze 500 zł mandatu za jazdę samochodem bez uprawnień.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama