Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Uderzył w słup i uciekł innym samochodem

Do dramatycznie wyglądającego zdarzenia doszło 19 grudnia w późnych godzinach wieczornych. Na ul. Drzymały osobowe auto uderzyło w słup i wpadło na prywatną posesję. Trwają poszukiwania kierowcy.

drzymaly
Zdjęcie z miejsca zdarzenia zrobione przez jednego z internautów

Okolicznych mieszkańców z wieczornego letargu wyrwał huk i po chwili zgasło światło. Nikt nie wiedział co się dzieje. Bez prądu była część ul. Konstytucji 3 Maja i ul. Drzymały.

Po chwili wyjaśniło się co było tego powodem. Jak przekazali nam sami mieszkańcy, rozpędzone osobowe auto ścięło jeden ze słupów na skrzyżowaniu obu wspomnianych ulic i wjechało na prywatną posesję. Nie wiadomo kim był kierowca ani czy coś mu się stało, bo ten uciekł… innym samochodem.

Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna oraz policja. Prąd szybko przywrócono. Mundurowi obecnie prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia oraz ujęcie sprawcy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama