Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Nowa stacja JARAL kusi dobrym paliwem i… jedzeniem

Gdzie najlepiej zatankować tanie paliwo o sprawdzonej jakości, zrobić zakupy, dobrze zjeść i jeszcze umyć auto? Od 14 grudnia możesz to zrobić w jednym miejscu - nowej stacji paliw JARAL, która powstała przy słubickim bazarze.

Jaral Słubice

Sprawdzone paliwo

Co znajdziemy na miejscu? Przede wszystkim – i co najważniejsze – wysokiej jakości paliwo od sprawdzonych dostawców, w konkurencyjnych cenach. Benzynę, diesel oraz gaz można tankować przy dziewięciu wygodnych dystrybutorach z szerokim podjazdem.

Dobrze zaopatrzony sklep

Na kierowców (i nie tylko) czeka dobrze zaopatrzony sklep z najbardziej potrzebnym asortymentem. Na półkach znajdziesz przekąski, papierosy, napoje, słodycze i wiele rozmaitych produktów spożywczych. Jest też coś dla amatorów mocnych trunków – napoje z procentami z we wszelkich możliwych rodzajach.

Smaczne jedzenie

Nowością jest restauracja serwująca smaczne, domowe jedzenie, jakiej jeszcze w Słubicach nie było. Ciepłe i cały czas przygotowywane na bieżąco jedzenie ładujesz na talerz w ilości jakiej chcesz, a płacisz tylko za wagę – 3,99 zł za 100 gram. To chwalone przez klientów rozwiązanie sprawdzone w wielu topowych stacjach paliw w Polsce.

A na tankujących po godz. 15 czeka super promocja – jedzenie za pół ceny.

Myjnia samochodowa

Na lubiących czystość czeka samoobsługowa myjnia, w której w komfortowych warunkach i za niewielką cenę można umyć samochód korzystając z jednego z pięciu wbudowanych programów. Szybko i ekologicznie, bez zanieczyszczania środowiska, na dodatek 24h.

---

Stacja JARAL czynna jest codziennie w godz. 7-22. Znajduje się na ul. Sportowej w Słubicach, przy bazarze „Pod dębami”. ZOBACZ DOJAZD[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama