Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Nowa stacja JARAL kusi dobrym paliwem i… jedzeniem

Gdzie najlepiej zatankować tanie paliwo o sprawdzonej jakości, zrobić zakupy, dobrze zjeść i jeszcze umyć auto? Od 14 grudnia możesz to zrobić w jednym miejscu - nowej stacji paliw JARAL, która powstała przy słubickim bazarze.

Jaral Słubice

Sprawdzone paliwo

Co znajdziemy na miejscu? Przede wszystkim – i co najważniejsze – wysokiej jakości paliwo od sprawdzonych dostawców, w konkurencyjnych cenach. Benzynę, diesel oraz gaz można tankować przy dziewięciu wygodnych dystrybutorach z szerokim podjazdem.

Dobrze zaopatrzony sklep

Na kierowców (i nie tylko) czeka dobrze zaopatrzony sklep z najbardziej potrzebnym asortymentem. Na półkach znajdziesz przekąski, papierosy, napoje, słodycze i wiele rozmaitych produktów spożywczych. Jest też coś dla amatorów mocnych trunków – napoje z procentami z we wszelkich możliwych rodzajach.

Smaczne jedzenie

Nowością jest restauracja serwująca smaczne, domowe jedzenie, jakiej jeszcze w Słubicach nie było. Ciepłe i cały czas przygotowywane na bieżąco jedzenie ładujesz na talerz w ilości jakiej chcesz, a płacisz tylko za wagę – 3,99 zł za 100 gram. To chwalone przez klientów rozwiązanie sprawdzone w wielu topowych stacjach paliw w Polsce.

A na tankujących po godz. 15 czeka super promocja – jedzenie za pół ceny.

Myjnia samochodowa

Na lubiących czystość czeka samoobsługowa myjnia, w której w komfortowych warunkach i za niewielką cenę można umyć samochód korzystając z jednego z pięciu wbudowanych programów. Szybko i ekologicznie, bez zanieczyszczania środowiska, na dodatek 24h.

---

Stacja JARAL czynna jest codziennie w godz. 7-22. Znajduje się na ul. Sportowej w Słubicach, przy bazarze „Pod dębami”. ZOBACZ DOJAZD[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama