Słubice: 19 października 2018   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama
reklama

Wigilia dla bezdomnych w Domu Wolności

Aby z narodzin Jezusa mogli cieszyć się również ci, który z rożnych powodów są na życiowych zakrętach – taka myśl przyświeca wiernym z Domu Wolności, organizatorom wigilii dla osób bezdomnych i samotnych. Na wyjątkowy wieczór zapraszają 24 grudnia.

bezdomny

24 grudnia to wyjątkowy wieczór, który spędzamy w gronie rodzinnym, z najbliższymi. Ale nie wszyscy mają tych najbliższych - i ten dom. – Do naszego kościoła zaczęło zaglądać coraz więcej osób, które borykają się z poważnymi problemami, uzależnieniami, są samotne, schorowane, bezdomne czują się na marginesie życia – mówi Renata Matzke z Domu Wolności.

Wierni z kościoła niosą im pomoc, wskazując m.in. na możliwości podjęcia terapii dla tych, którzy są uzależnieni od alkoholu – nawiązali współpracę z Chrześcijańskim Ośrodkiem dla Osób Uzależnionych „Nowa Nadzieja”.

Ale chcą również zaprosić potrzebujących na wspólny wieczór wigilijny. Stół będzie przygotowany dla wszystkich tych, którzy od dawna być może nie siedzieli przy wspólnej wieczerzy – osób bezdomnych, samotnych. - Zasiądą przy nim również ci, którzy chcą podzielić się w ten dzień z nimi nie tylko posiłkiem, ale przede wszystkim bożą miłością - zachęcają organizatorzy.

Dzięki współpracy z Fundacją Grupy Pomagamy kościół otrzymał kilka paczek żywnościowych, które zostaną użyte do przygotowania kolacji.

Termin: 24.12.2017, godz. 19-21. Miejsce: Dom Wolności Kościół Boży w Chrystusie, ul. Paderewskiego 24.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama