Słubice: 19 października 2018   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama
reklama

Kolizja przy Hotelu Horda – zderzyły się dwa auta (wideo)

Pierwszy dzień prawdziwie zimowej pogody mocno dał się we znaki kierowcom. Przy Hotelu Horda doszło dziś wieczorem do groźnie wyglądającej kolizji. Na ośnieżonej i oblodzonej drodze zderzyły się dwa samochody osobowe.Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy około godz. 19:30. Jeden z naszych internautów, Dorian, nagrał film i przesłał do naszej redakcji. - W tamtym miejscu jest bardzo ślisko i ściąga auta do rowu auta. Napiszcie kierowcom, żeby uważali - napisał od nas na Facebooku.

Jak się okazało, na wysokości skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 137 z ul. Obozową zderzył się dwa samochody osobowe. Peugeot prowadzony przez 27-letnią kobietę uderzył w prawidłowo jadącego Nissana, który kierował 33 latek.

Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe. Wg jednego ze świadków, w jednym z aut pojawił się ogień – zapaliła się instalacja, ale interweniujący strażacy szybko odłączyli akumulator. Czynności służb trwały przez kilka godzin, droga początkowo była zablokowana, następnie ruch odbywał sie wahadłowo.

Jak przekazała nam Magdalena Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, gdy żadna z poróżujących osób nie odniosła obrażeń wymagających hospitalizacji dłuższej niż 7 dni.

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem, oboje kierujacy byli trzeźwi.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama