Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

PERLAGE Magdalena – tu znajdziesz modne ubrania w rozmiarze plus size

Kto z nas nie lubi zakupowego szaleństwa? A co gdy potrzebujemy nietypowego rozmiaru? Teraz nie trzeba jechać do Gorzowa czy Zielonej Góry. W Słubicach właśnie otworzył się butik z modą PLUS SIZE dla kobiet – PERLAGE Magdalena.

perlage 2

Co znajdziemy na sklepowej półce? Większy rozmiar nie oznacza braku szyku i elegancji, więc do butiku śmiało mogą zajrzeć osoby szukające oryginalnych i modnych fasonów. Nie zabraknie oczywiście klasycznych i ponadczasowych kolekcji, które w swojej szafie powinna mieć każda kobieta.

Jak są zalety oferowanych ubrań? Przede wszystkim są najwyższej jakości, projektowane i produkowane w Polsce, z użyciem najlepszych materiałów i niepowtarzalnych wzorów. Zresztą… Lepiej odwiedzić sklep i przekonać się samemu.

- Jeśli chcesz się czuć wyjątkowo swobodnie i pięknie w tym co masz na sobie, jeśli chcesz być pewną siebie kobietą, to zapraszamy na zakupy do PERLAGE – zachęca Magdalena Owczarek, właścicielka. A dla szukających pomysłów na świąteczny prezent przygotowała wygodne rozwiązanie - vouchery zakupowe.

Sklep PERLAGE Magdalena znajduje się na ul. Wojska Polskiego 34 w Słubicach. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, a w soboty w godz. 10-16.

ZOBACZ MAPĘ Z LOKALIZACJĄ

perlage 1

Więcej informacji na oficjalnym profilu sklepu facebook.com/PerlagePlusSize.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama