Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Świąteczne cuda i cudeńka w Środowiskowym Domu Samopomocy

Własnoręcznie wykonane, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju – różne skarby i cuda będzie można kupić podczas kiermaszu, na który zapraszają podopieczni i ich opiekunowie ze Środowiskowego Domu Pomocy w Słubicach. Znajdą się tam i ozdoby świąteczne, i pomysły na małe podarunki od serca.

Kiermasz Słubice

Już od kilku miesięcy podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy myśleli o Bożym Narodzeniu – i spędzili ten czas bardzo pracowicie. Przygotowali najróżniejsze ozdoby świąteczne i różne małe prezenty, które można podarować najbliższym.

Teraz chcą je sprzedać na kiermaszu. Pod namiotem, który pojawi się przed wejściem do pomieszczeń ŚDS nie zabraknie niczego, co pomaga świątecznie przyozdobić dom lub biuro. Kto jeszcze nie wysłał kartek, może kupić te ręcznie wykonane. Albo sprawić sobie ozdoby na choinkę, które będą cieszyły oczy przez całe święta. Lub same choinki, mieniące się złotem.

Na nowych właścicieli czekają również renifery, zawieszki w kształcie aniołów, bombki, świeczniki, podstawki pod kubki… Różne cuda i cudeńka, jak to na kiermaszu. Część z nich można zobaczyć na naszych zdjęciach.

A ten, kto je kupi, zrobi jeszcze jedną dobrą rzecz - wesprze Środowiskowy Dom Samopomocy, który od września prowadzi Stowarzyszenie Po PROstu.

Termin: 12-13 grudnia 2017, godz. 10-13. Miejsce: Środowiskowy Dom Samopomocy w Słubicach, plac Wolności 17E.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama