Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Mój punkt widzenia - Adam Poholski

W naszym cyklu "Mój punkt widzenia" czas na kolejnego gościa. To Adam Poholski, sekretarz słubickiego koła Towarzystwa Walki z Kalectwem i przewodniczący stowarzyszenia Słubfurt. W swoim pierwszym felietonie porusza problem kultury dyskusji w przestrzeni internetowej i obecnego tam antysemityzmu. Zapraszamy do lektury.

adam poholski

Kim jest Adam Poholski? Pochodzi z Drezdenka, słubiczanin od 1997. Pilot wycieczek, narciarz, kajakarz, cyklista, sekretarz słubickiego koła Towarzystwa Walki z Kalectwem. Działa na rzecz zwiększenia aktywności osób starszych i z niepełnosprawnością, realizuje projekty edukacyjne i wyprawy badawcze dla seniorów. Skarbnik stowarzyszenia EuroJumelages w Gorzowie Wlkp., członek Rady Administracyjnej Federacji Eurojumelages z siedzibą w Paryżu.

Organizator rajdów pieszych i rowerowych, spływów kajakowych, obozów narciarskich. Współpracuje z wieloma organizacjami po obu stronach polsko-niemieckiej granicy. Przewodniczący stowarzyszenia Słubfurt e.V. we Frankfurcie nad Odrą. W 2017 roku otrzymał nagrodę - Dyplom Europejski z rąk Ministra Sprawiedliwości i Spraw Europejskich Brandenburgii, laureat Kalendarza Miastoczuli 2016.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Przypominamy, że prezentowane w felietonach treści i poglądy nie są stanowiskiem redakcji. Należą tylko i wyłącznie do autorów tekstów. Zainteresował Cię "Mój punkt widzenia"? Chcesz przedstawić swoje zdanie? Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama