Słubice: 19 listopada 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
reklama
reklama

Choinka pełna cudów - świąteczny konkurs z nagrodami

Pamiętacie ubiegłoroczny konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową? Cieszył się tak dużą popularnością, że w tym roku Uśmiechnięta Planeta i portal Słubice24 ponownie zapraszają do wspólnej zabawy. Na najbardziej kreatywnych autorów czekają cenne nagrody, a dla wszystkich uczestników przewidziano niespodzianki.

choinka 2017

Co trzeba zrobić? Wystarczy w terminie do 20 grudnia samodzielnie wykonać i przynieść do Uśmiechniętej Planety OZDOBĘ CHOINKOWĄ. Liczy się pomysł, staranność wykonania, współpraca z rodzicami oraz oryginalność. Na tarasie Planety stanie żywa choinka, na której będziemy wieszać przyniesione przez Was ozdoby. Wierzymy, że będzie to prawdziwa "Choinka pełna cudów".

Tuż przed świętami wspólne jury, składające się z członków ekipy Uśmiechniętej Planety oraz redakcji portalu Słubice24.pl, wybierze jedną najpiękniejszą ozdobę i nagrodzi ją karnetem uprawniającym do 10 h zabawy w Uśmiechniętej Planecie.

To jednak nie wszystko. Przyznamy także dwa kolejne wyróżnienia, których autorzy otrzymają karnety podarunkowe uprawniająca do wejścia na bawialnię, a dla każdego, kto przyniesie ozdobę, mamy słodki upominek – niespodziankę. Tak więc nożyczki, kleje, papiery kolorowe, co tylko chcecie – w dłoń i do działa! Czekamy na Wasze ozdoby!

Wykonane prace należy dostarczyć do siedziby Uśmiechniętej Planety w Kunowicach przy ul. Dworcowej 28. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 12-20, a soboty i niedziele od 10 do 20.

Szczegółowe zasady konkursu znajdzie w regulaminie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama