Słubice: 20 października 2018   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama
reklama

Świąteczne warsztaty w Golicach i Lisowie

Świąteczny klimat zagości także w Golicach oraz Lisowie. Już dziś i jutro odbędą się tam warsztaty, podczas których będzie można będzie własnoręcznie wykonać ozdoby bożonarodzeniowe. Wszystko w ramach projektu „Razem po moc”.

warsztaty lisow

Nie masz planów na wieczór andrzejkowy? Burmistrz Słubic Tomasz Ciszewicz oraz kierownik słubickiego Ośrodka Pomocy Społecznej Alina Baldys zapraszają na dwa spotkania integracyjne, które odbędą się w Golicach (30 listopada) oraz Lisowie (1 grudnia). Każde z nich rozpocznie się o godz. 17 w miejscowej świetlicy wiejskiej.

Będzie to dobra okazja do rozwinięcia swoich umiejętności artystycznych, ale także do spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Uczestnicy będą wykonywać własnoręcznie bombki i inne ozdoby choinkowe, a także przyozdabiać pierniki świąteczne. Wszystko pod okiem lokalnych artystów, którzy w razie potrzeby będą służyć pomocną ręką.

To jednak nie wszystko. - W programie jest też wykład psychologa na temat radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz budowania zdrowej, opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu, relacji w rodzinie – wyjaśnia Beata Bielecka, rzecznik słubickiego urzędu.

Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama