Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

9. urodziny Galerii Prima – będzie impreza!

Trudno uwierzyć, ale Galeria Prima jest już z nami 9 lat. Z tej okazji w najbliższą sobotę odbędzie się impreza urodzinowa. Na gości galerii będzie czekać „Ring kulinarny” na żywo, nie zabraknie także prezentów i atrakcji dla najmłodszych.

galeria prima_urodziny

W „Ringu kulinarnym” swoją pasją i wiedza kulinarną podzielą się z nami szefowie kuchni Lessa Majkowska z Restauracji "Butcher" oraz Jacek Chajduk z "Kociołka Lubuskiego". Wg ich zapowiedzi będzie przede wszystkim smacznie, a nikt z gości nie powinien narzekać na nudę.

To jednak nie koniec atrakcji. Dla gości galerii przewidziano upominki urodzinowe, słodki poczęstunek lodami tajskimi i animacje dla najmłodszych.

- Nie może Was zabraknąć! Zapraszamy i do zobaczenia na imprezie urodzinowej w Galerii Prima – zachęcają organizatorzy.

Impreza odbędzie się 2 grudnia w godzinach 12:00-16:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama