Słubice: 24 kwietnia 2019   |   Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
reklama
reklama

Jak jesienią zadbać o urodę? Mamy dla Ciebie propozycję

Jesień to idealna pora, aby zająć się pielęgnacją i regeneracją skóry. Po letnich wojażach, a przed nadejściem zimy, warto o nią zadbać i sprawić by wyglądała świeżo i atrakcyjnie. Klinika Urody Twarzy i Ciała w Słubicach przygotowała z tej okazji całą gamę specjalnych zabiegów w promocyjnej cenie.

klinika urody_2

W ofercie kliniki, która jest częścią renomowanej i doskonale znanej w Polsce oraz Niemczech Chirurgii Plastycznej Barańscy, znajdziemy zabiegi dotleniające, niwelujące przebarwienia oraz regenerujące przesuszoną, ściągniętą i przebarwioną skórę twarzy. Zabiegi zadowolą zarówno osoby wymagające medycznej ingerencji, jak i osoby preferujące mniej inwazyjne metody. Poniżej kilka najważniejszych.

INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa to rewelacyjna metoda wtłaczania preparatów odżywczych w głębokie warstwy skóry za pomocą czystego tlenu. Indywidualna pielęgnacja i dobrane preparaty gwarantują natychmiastowy efekt i satysfakcję. Zabieg jest bezbolesny i sprawdza się świetnie przed wielkim wyjściem. Infuzję tlenową wykonuje się również z połączeniem substancji odżywczych, witamin (koktajle C+E) i kwasów (np. hialuronowego, glikolowy, mlekowy, Retinol).

OKSYDERMABRAZJA

Wykonywana przy pomocy tlenu pod zwiększonym ciśnieniem oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej, które złuszczają obumarły naskórek. Oksydermabrazja oczyszcza doskonale zabrudzenia tkwiące głęboko w porach oraz działa antyseptyczne. Jest metodą łagodnego oczyszczania i wpisuje się idealnie w pielęgnację skóry wymagającej. 

RETEXTURE BRITE PEEL DERMAQUEST

Jest to terapia wybielająco-ujędrniająca o ponadprzeciętnej efektywności. Chemiczny zabieg bazuje na wysokich stężeniach alfa i beta-hydroksykwasów. Przyśpiesza przejście melaniny do wyższych warstw naskórka, który ulega późniejszej eksfoliacji. Zabieg jest złożony i wieloetapowy, co przyczynia się do jego spektakularnych efektów. W trakcie zabiegu do skóry wprowadzane są silne inhibitory tyrozynazy, które hamują syntezę melaniny i ograniczają jej dystrybucję do naskórka.

Kluczowym elementem zabiegu jest dwuetapowe zastosowanie czystego retinolu w formie alkoholowej oraz w postaci aktywnego serum z 1% heksylorezorcynolem o sile działania 4% hydrochinonu. Czysta forma retinolu aktywuje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przez co znacząco spłycają się zmarszczki, a także następuje poprawa jędrności i elastyczności skóry. Etap gabinetowy to początek kuracji, a jej najbardziej efektywną część stanowi Retexture Serum, które Pacjent stosuje w domu.

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Jest bezpieczna, mało inwazyjna i posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań: używana do odmładzania i dotleniania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwiotczeniem skóry, łysieniem oraz łuszczycą.

Dwutlenek węgla wstrzykiwany jest podskórnie lub śródskórnie przez niewielką igłę. Gaz wnika do tkanek, mięśni i tkanki tłuszczowej, w miejscu iniekcji rozszerza drobne naczynia krwionośne, zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych, odnawia komórki, przez co produkowane są większe ilości kolagenu a tym samym skóra staje się bardziej elastyczna. Mechaniczne i chemiczne działanie dwutlenku węgla na komórki tłuszczowe powoduje ich zniszczenie.

LASER FRAKCYJNY

Laser frakcyjny PERFECTUS to aparat, który pomoże nam skorygować blizny (potrądzikowe, przerostowe czy zanikowe), zredukuje przebarwienia, zwiększy gęstość i napięcie skóry, poprawi owal twarzy i zredukuje zmarszczki twarzy.

Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi od 7-10 dni. Twarz jest spuchnięta i czerwona pokrywa się strupem po kilku dniach strup się łuszczy i widzimy odmłodzoną skórę. A mimo iż widzimy poparzenie całej powierzchni to uszkadzamy jedynie ok 1/3 powierzchni co daje nam taki szybki powrót do zdrowia. W tym czasie należy chronić skórę kremem z wysokim filtrem i unikać słońca. Mimo iż zabieg ten jest dość inwazyjny, jednak oceniając jego efekt, godny polecenia!

---

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do Kliniki Urody Twarzy i Ciała. Pomożemy Ci profesjonalnie zadbać o urodę. Poniżej kilka wybranych promocji.

promocja 1

promocja 2

Kontakt i więcej informacji
  • Klinika Urody Twarzy i Ciała
  • ul. Krzywoustego 1, 69-100 Słubice
  • +48 691 962 604
  • Laser Frakcyjny i Karboksyterapia - dr Antoni Bońkowski
  • +48 95 758 1915 / +48 503 162 301
  • www.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

W maju 2019 roku minie 15 lat odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej. Czy odczuwasz korzyści z tego wynikające?
 
Jaka jest dla Ciebie największa korzyść wynikająca z obecności naszego kraju w UE?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama