Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Jak jesienią zadbać o urodę? Mamy dla Ciebie propozycję

Jesień to idealna pora, aby zająć się pielęgnacją i regeneracją skóry. Po letnich wojażach, a przed nadejściem zimy, warto o nią zadbać i sprawić by wyglądała świeżo i atrakcyjnie. Klinika Urody Twarzy i Ciała w Słubicach przygotowała z tej okazji całą gamę specjalnych zabiegów w promocyjnej cenie.

klinika urody_2

W ofercie kliniki, która jest częścią renomowanej i doskonale znanej w Polsce oraz Niemczech Chirurgii Plastycznej Barańscy, znajdziemy zabiegi dotleniające, niwelujące przebarwienia oraz regenerujące przesuszoną, ściągniętą i przebarwioną skórę twarzy. Zabiegi zadowolą zarówno osoby wymagające medycznej ingerencji, jak i osoby preferujące mniej inwazyjne metody. Poniżej kilka najważniejszych.

INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa to rewelacyjna metoda wtłaczania preparatów odżywczych w głębokie warstwy skóry za pomocą czystego tlenu. Indywidualna pielęgnacja i dobrane preparaty gwarantują natychmiastowy efekt i satysfakcję. Zabieg jest bezbolesny i sprawdza się świetnie przed wielkim wyjściem. Infuzję tlenową wykonuje się również z połączeniem substancji odżywczych, witamin (koktajle C+E) i kwasów (np. hialuronowego, glikolowy, mlekowy, Retinol).

OKSYDERMABRAZJA

Wykonywana przy pomocy tlenu pod zwiększonym ciśnieniem oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej, które złuszczają obumarły naskórek. Oksydermabrazja oczyszcza doskonale zabrudzenia tkwiące głęboko w porach oraz działa antyseptyczne. Jest metodą łagodnego oczyszczania i wpisuje się idealnie w pielęgnację skóry wymagającej. 

RETEXTURE BRITE PEEL DERMAQUEST

Jest to terapia wybielająco-ujędrniająca o ponadprzeciętnej efektywności. Chemiczny zabieg bazuje na wysokich stężeniach alfa i beta-hydroksykwasów. Przyśpiesza przejście melaniny do wyższych warstw naskórka, który ulega późniejszej eksfoliacji. Zabieg jest złożony i wieloetapowy, co przyczynia się do jego spektakularnych efektów. W trakcie zabiegu do skóry wprowadzane są silne inhibitory tyrozynazy, które hamują syntezę melaniny i ograniczają jej dystrybucję do naskórka.

Kluczowym elementem zabiegu jest dwuetapowe zastosowanie czystego retinolu w formie alkoholowej oraz w postaci aktywnego serum z 1% heksylorezorcynolem o sile działania 4% hydrochinonu. Czysta forma retinolu aktywuje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przez co znacząco spłycają się zmarszczki, a także następuje poprawa jędrności i elastyczności skóry. Etap gabinetowy to początek kuracji, a jej najbardziej efektywną część stanowi Retexture Serum, które Pacjent stosuje w domu.

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla. Jest bezpieczna, mało inwazyjna i posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań: używana do odmładzania i dotleniania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwiotczeniem skóry, łysieniem oraz łuszczycą.

Dwutlenek węgla wstrzykiwany jest podskórnie lub śródskórnie przez niewielką igłę. Gaz wnika do tkanek, mięśni i tkanki tłuszczowej, w miejscu iniekcji rozszerza drobne naczynia krwionośne, zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych, odnawia komórki, przez co produkowane są większe ilości kolagenu a tym samym skóra staje się bardziej elastyczna. Mechaniczne i chemiczne działanie dwutlenku węgla na komórki tłuszczowe powoduje ich zniszczenie.

LASER FRAKCYJNY

Laser frakcyjny PERFECTUS to aparat, który pomoże nam skorygować blizny (potrądzikowe, przerostowe czy zanikowe), zredukuje przebarwienia, zwiększy gęstość i napięcie skóry, poprawi owal twarzy i zredukuje zmarszczki twarzy.

Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi od 7-10 dni. Twarz jest spuchnięta i czerwona pokrywa się strupem po kilku dniach strup się łuszczy i widzimy odmłodzoną skórę. A mimo iż widzimy poparzenie całej powierzchni to uszkadzamy jedynie ok 1/3 powierzchni co daje nam taki szybki powrót do zdrowia. W tym czasie należy chronić skórę kremem z wysokim filtrem i unikać słońca. Mimo iż zabieg ten jest dość inwazyjny, jednak oceniając jego efekt, godny polecenia!

---

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do Kliniki Urody Twarzy i Ciała. Pomożemy Ci profesjonalnie zadbać o urodę. Poniżej kilka wybranych promocji.

promocja 1

promocja 2

Kontakt i więcej informacji
  • Klinika Urody Twarzy i Ciała
  • ul. Krzywoustego 1, 69-100 Słubice
  • +48 691 962 604
  • Laser Frakcyjny i Karboksyterapia - dr Antoni Bońkowski
  • +48 95 758 1915 / +48 503 162 301
  • www.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl
[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama