Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Kolejne gminne drogi do remontu

Jeszcze w tym roku ma zostać wyremontowanych 7 dróg na terenie gminy Słubice. Nasz magistrat właśnie wyłonił wykonawcę robót, który położy na nich nowe nawierzchnie. Sprawdźcie, gdzie będzie trochę utrudnień w ruchu - ale potem ma być lepiej i bezpieczniej.

narutowicza remont

16 listopada Urząd Miejski w Słubicach rozstrzygnął przetarg i wyłonił wykonawcę, który do 15 grudnia wyremontuje 7 gminnych dróg. Została nim firma Eurokop. Wartość inwestycji to 1,5 mln zł. Przetarg był wynikiem podjętej w październiku uchwały Rady Miasta, która przychyliła się do wniosku burmistrza, żeby przeznaczyć dodatkowe środki właśnie na remont dróg.

Inwestycja będzie polegała na położeniu nowej asfaltowej nawierzchni. A gdzie dokładnie?

- Do remontu idzie cała ulica Rzepińska (od skrzyżowania z Narutowicza do ul. Sportowej). Nowe nawierzchnie zyskają też w Słubicach ulice: Żeromskiego, Daszyńskiego, Konopnickiej, plac Bohaterów (od budynków od 1 do 4) i Łokietka. Gmina wyremontuje również Bursztynową i Szmaragdową w Kunowicach – poinformowała Beata Bielecka, rzecznik naszego magistratu.

W tym czasie kierowcy muszą się uzbroić się w cierpliwość – na remontowanych odcinkach będą utrudnienia w ruchu. Potem jednak ma być lepiej i bezpieczniej.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama