Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Rekordzista Polski weźmie udział w Beauty Day

Nie tylko panie, ale i panowie mogą pójść do fryzjera, a przy okazji wesprzeć Damiana Dolewkę, który potrzebuje środków na dalszą rehabilitację. Podczas akcji Beauty Day w salonie Avangarde swój kunszt pokaże Daniel Traut – rekordzista polski w strzyżeniu na czas. Można się zapisywać, są jeszcze wolne miejsca.

daniel traut

Niespodzianka specjalnie dla panów: 19 listopada, podczas drugiej edycji Beauty Day, męskie głowy i brody będzie strzygł Daniel Traut - fryzjer o rekordowych umiejętnościach i wielkim sercu. Jest on rekordzistą Polski w strzyżeniu na czas – w zeszłym roku w ciągu 16 godzin ostrzygł 215 mężczyzn! Akcję zakończył po 24 godzinach z wynikiem 300 „męskich głów”! Zebrał przy tym 12,5 tys. zł, które przekazał na cel charytatywny: leczenie Krystiana chorującego na glejaka.

W Słubicach Daniel Traut również przyłączy się do akcji charytatywnej. Przypomnijmy, Beauty Day to wydarzenie zorganizowane po to, żeby zbierać środki na rehabilitację 25-letniego Damiana Dolewki, który zmaga się m.in. z autyzmem. Jest on podopiecznym Fundacji Grupy Pomagamy. Więcej o całej akcji pisaliśmy w naszej poprzedniej publikacji.

Jak informuje Aleksandra Kołek, szefowa fundacji, Daniel Traut specjalnie przyjedzie z Polic, po to, żeby właśnie wesprzeć akcję i pomóc zbierać środki dla Damiana. Jego obecność ma przyciągnąć więcej panów. Fryzjer będzie strzygł w salonie Avangarde Sylwii Dobkiewicz, która jest pomysłodawczynią Beauty Day.

Jedno strzyżenie trwa 10 minut, trochę dłużej, jeśli razem z brodą. Kosztuje 35 zł lub 45 zł (z brodą). – Zgłaszajcie się panowie! Damian zaczyna o 10, ma zamiar pracować do wieczora… więc potrzeba minimum 50 męskich głów, żeby się nie nudził – zaprasza A. Kołek.

Grafik fryzjera - rekordzisty już się zapełnia. Zgłoszenia można wpisywać bezpośrednio pod postem fundacji - KLIKNIJ - lub telefonicznie do Salonu Fryzjerskiego Avangarde – tel. 606309772.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama