Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Bezpłatne warsztaty audiowizualne z between_us

Chcesz poznać kulisy pracy DJ-a i VJ-a? Interesuje cię jak miksować muzykę lub przygotować videomapping? Stowarzyszenie artystów „between_us” zaprasza na bezpłatne warsztaty audiowizualne.

between warsztaty

Stowarzyszenie artystów between_us to kolejna młoda słubicka organizacja pozarządowa, której udało się pozyskać środki z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na zorganizowanie tego, co jest ich pasją, czyli warsztatów audiowizualnych. Oni również skorzystali z pomocy Sektora 3 Słubice, prowadzonego przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum ze środków gminy Słubice.

Stowarzyszenie to, choć formalnie ma krótki staż, to jest doskonale znane wielbicielom muzyki elektronicznej. Jego członkowie od lat są organizatorami wielu imprez tanecznych w Słubicach – cieszących się niesłabnącą popularnością.  A teraz artyści chcą podzielić się swoją wiedzą na temat muzyki „od kuchni”, czyli pokazać swój warsztat pracy. Zapraszają wszystkich tych, których interesuje praca z muzyką, dźwiękiem i obrazem.

warsztaty audio

Warsztaty zaplanowano w dniach 25-26 listopada w godz. 12-20.

Jak można na nie się zgłosić? Należy przesłać zgłoszenie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i przyjść na spotkanie rekrutacyjno-informacyjne. Odbędą się dwa takie spotkania: 13 i 17 listopada, każde w godz. 18-20 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Wojska Polskiego 19/5.

Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Redakcja Słubice24 i telewizja HTS sprawują patronat medialny nad imprezą.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama