Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Jechał kradzionym Nissanem i miał narkotyki

Nie będzie miło wspominać wjazdu do Polski 35-latek z woj. pomorskiego. Pogranicznicy zatrzymali go w kradzionym Nissanie, na dodatek miał przy sobie amfetaminę. Teraz odpowie i za kradzież, i za posiadanie narkotyków.

nissa 35lat

9 listopada funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki Straży Granicznej w Świecku złapali „podwójnego” przestępcę. 35-letni mieszkaniec województwa pomorskiego wjechał do Polski dostawczym Nissanem.

Na terenie byłego przejścia w Świecku został zatrzymany do kontroli, ale nie przedstawił żadnych dokumentów pojazdu ani nie potrafił wyjaśnić, skąd go ma.

- Oględziny ujawniły, że w stacyjce pojazdu zamiast kluczyka znajduje się łamak, a zamek w drzwiach od strony kierowcy nosi ślady ingerencji – wyjaśnia kpt. Rafał Potocki, rzecznik lubuskich pograniczników.

Pogranicznicy postanowili sprawdzić dane pojazdu. Szybko ustalili, że tablice rejestracyjne Nissana pochodziły od innego samochodu. A do tego przy mężczyźnie znaleźli 1,62 g amfetaminy.

Wartość Nissana została określona na 70 tys. zł. Samochód trafił na policyjny parking, a złodziej został przekazany słubickim policjantom. Teraz odpowie nie tylko za kradzież, ale i za posiadanie narkotyków.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama