Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Hiszpański? Angielski? Niemiecki? A może praca lektora? Sprawdź ofertę szkoły Just English
reklama
reklama

Hiszpański? Angielski? Niemiecki? A może praca lektora? Sprawdź ofertę szkoły Just English

Szkoła językowa Just English nie zwalnia tempa! I oferuje słubiczanom w każdym wieku naukę języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Jest też oferta pracy dla lektora.

nauka jezyka

Nabór na kurs języka hiszpańskiego właśnie się zaczyna. Uczęszczających na zajęcia czeka prawdziwa gratka. Będą one prowadzone przez native speakera z Meksyku.

Ponadto szkoła kontynuuje nabór na bezpłatne kursy języka niemieckiego w ramach projektu UE. Placówka właśnie otrzymała zgodę na stworzenie kolejnych grup. Docelowo w tym roku jeszcze dwie, a kolejna w styczniu 2018.

Jest też i coś dla dzieci w wieku 3-5 lat. Ruszyła nabór na kursy języka angielskiego w ramach projektu edukacyjnego MALA LINGUA prowadzonego przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z uprawnieniami do nauki języka angielskiego. Nauka będzie prowadzona w formie teatralizacji, umuzykalnienia, języka sytuacyjnego w świecie bajkowym pt. „Dziecięce smaki świata, czyli podróże Blaggersow”.

W związku z dynamicznym rozwojem szkoła poszukuje również osób do pracy. Na chętnych czeka posada lektora języka niemieckiego, który poprowadzi kursy grup projektowych.

Wszelkie dodatkowe informacje w siedzibie szkoły w Galerii Jedynka przy Placu Przyjaźni 18 lub telefonicznie - 501 031 446.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama