Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Hiszpański? Angielski? Niemiecki? A może praca lektora? Sprawdź ofertę szkoły Just English
reklama
reklama

Hiszpański? Angielski? Niemiecki? A może praca lektora? Sprawdź ofertę szkoły Just English

Szkoła językowa Just English nie zwalnia tempa! I oferuje słubiczanom w każdym wieku naukę języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Jest też oferta pracy dla lektora.

nauka jezyka

Nabór na kurs języka hiszpańskiego właśnie się zaczyna. Uczęszczających na zajęcia czeka prawdziwa gratka. Będą one prowadzone przez native speakera z Meksyku.

Ponadto szkoła kontynuuje nabór na bezpłatne kursy języka niemieckiego w ramach projektu UE. Placówka właśnie otrzymała zgodę na stworzenie kolejnych grup. Docelowo w tym roku jeszcze dwie, a kolejna w styczniu 2018.

Jest też i coś dla dzieci w wieku 3-5 lat. Ruszyła nabór na kursy języka angielskiego w ramach projektu edukacyjnego MALA LINGUA prowadzonego przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z uprawnieniami do nauki języka angielskiego. Nauka będzie prowadzona w formie teatralizacji, umuzykalnienia, języka sytuacyjnego w świecie bajkowym pt. „Dziecięce smaki świata, czyli podróże Blaggersow”.

W związku z dynamicznym rozwojem szkoła poszukuje również osób do pracy. Na chętnych czeka posada lektora języka niemieckiego, który poprowadzi kursy grup projektowych.

Wszelkie dodatkowe informacje w siedzibie szkoły w Galerii Jedynka przy Placu Przyjaźni 18 lub telefonicznie - 501 031 446.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama