Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Wypadek na ul. Rzepińskiej - zderzenie dwóch osobówek

Dzisiaj rano na ul. Rzepińskiej, tuż za Agrogobexem, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały ranne, droga przez kilka godzin był zablokowana, tworzyły się korki.

folwarczna

Do zdarzenia doszło około godz. 8:40, niedaleko skrzyżowania z ul. Folwarczną. Z informacji od świadków wynika, że kierowca Mercedesa wyprzedzał traktor i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Wtedy doszło do czołowego zderzenia.

Kierowcą białego Mercedesa był 24-letni mieszkaniec powiatu słubickiego. Peugota prowadził 49-latek, także mieszkaniec naszego powiatu. Obaj trafili do szpitala, starszy mężczyzna doznał złamania śródstopia. Wiemy też, że obaj byli trzeźwi.

Policja poinformowała, że trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.

Zdjęcie otrzymaliśmy od jednej z naszych internautek (dziękujemy).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama