Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Wolne miejsca w oddziale przedszkolnym

Czy są jeszcze w Słubicach maluchy, które chciałyby zostać przedszkolakami? Czeka na nich oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 2. Powstał w tym roku, jest w nim wszystko to, co potrzebne najmłodszym: kolorowe meble, zabawki.

przedszkole3-jaselka08

Od września tego roku w Szkole Podstawowej nr 2 działa oddział przedszkolny, w którym jest miejsce dla 25 maluchów w wieku 3-4 lat. Na razie chętnych zgłosiło się mniej, placówka może przyjąć jeszcze 6 maluchów. - Oddział spełnia takie same kryteria, jak te, które obowiązują w przedszkolach – przypomina Małgorzata Kamińska, dyrektorka szkoły.

Na miejscu nie brakuje niczego, co jest potrzebne przedszkolakom. - Na urządzenie oddziału gmina wydała 65 tys. zł. Wyremontowała pomieszczenie, kupiła kolorowe meble, zabawki i wszystko, co jest potrzebne do opieki nad maluszkami – wyjaśnia Beata Bielecka, rzecznik słubickiego magistratu.

Więcej informacji w sekretariacie szkoły: tel. 95 758 2715.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama