Słubice: 19 maja 2019   |   Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
reklama
reklama

Aktywne i zdrowe ferie zimowe

ferie ski

Jak zwykle twoja pociecha spędza ferie zimowe? Niestety, bardzo często dzieci zamiast bawić się na zewnątrz, wolą siedzieć w domu oglądając telewizję lub grając w gry komputerowe. Coraz mniej dzieci lubi lepić bałwany, zjeżać na sankach czy bawić się z rówieśnikami, jeśli do dyspozycji ma tablet, komputer lub komórkę oraz co najważniejsze – Wi-Fi.

Maluchy marnują swoje dzieciństwo, które spędzić powinny na dworze z kolegami, a nie w sieci. W dzisiejszych czasach, coraz trudniej jest przekonać pociechę, aby poszła się przewietrzyć. Dzieci dzisiaj mają nieco inne wymagania, dlatego trzeba im zapewnić naprawdę ciekawą rozrywkę, aby nie powróciły do grania i surfowania po sieci.

Przede wszystkim ruch

Poszukując pomysłów na ferie zimowe, warto zaplanować takie, które będą pełne nie tylko atrakcji, ale także wysiłku fizycznego, dobrym rozwiązaniem może okazać się obóz sportowy, organizowany przez naferie.pl/. Dzięki temu, dzieciaki będą dotlenione, szczęśliwe i pozbędą się nadmiernej energii. Planując ferie, pod uwagę należy wziąć nie tylko preferencje swoje czy też jednego z pociech, ale postarać się zadowolić wszystkich. Bardzo ważne na początku jest to, aby wybrać jakąś ciekawą formę spędzenia czasu, aby dzieciaki nie zniechęciły się jeszcze przed wyjazdem.

Wyjazd do ciepłych krajów

W Polsce, coraz bardziej popularne są wyjazdy do ciepłych krajów w czasie ferii zimowych. Wtedy bowiem, panuje najlepsza pogoda w tropikach. Popularna jest Grecja, Teneryfa, Tajlandia, Karaiby czy Malediwy. Jeśli tylko ty i dzieci lubicie wygrzewać się na słońcu i leżeć na plaży, to jest to doskonały pomysł. Trzeba jednak w takim wypadku liczyć się z kosztami nie tylko przelotu, ale także hotelu i rozrywek, które pomnożyć trzeba przynajmmniej przez cztery, z powodu różnicy walut.

A może narty?

Jeśli przeraża cię kwota, jaką trzeba wydać na wylot do ciepłych krajów lub po prostu, lubisz śnieg – zostań w Polsce. Niestety, nie każda zima obfituje w śnieg lub jest go bardzo mało. Jest jednak miejsce, gdzie śniegu jest zawsze pod dostatkiem na feriach. Mowa tu oczywiście, o górach. Jeśli wolisz nieco wyższe i bardziej egzotyczne tereny, to zdecyduj się na Alpy. Są to przepiękne góry, które zachwycą cię swoim urokiem oraz zapewnią doskonałą zabawę dla dzieci oraz rozrywki dla rodziców. Znajdziesz tam również piękne hotele z najwyższą obsługą. Spędzisz bardzo aktywnie ferie jeżdżąc na nartach, a przy okazji podszlifujesz sylwetkę. Pamiętaj tylko, żeby zabrać ciepłe swetry.

[artykuł partnerski]

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama