Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Kradł akumulatory, wpadł na gorącym uczynku

Słubiccy kryminalni zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który pod osłoną nocy kradł akumulatory. Złodziej został zatrzymany przez policję na gorącym uczynku. Za swoje czyny może trafić za kratki nawet na 10 lat.

wiezienie
Za popełnione przestępstwa grozi złodziejowi do 10 lat więzienia

Do zdarzenia doszło 4 października w Słubicach. Amator cudzych akumulatorów włamał się najpierw do jednego z warsztatów samochodowych. Z zaparkowanego tam samochodu ukradł akumulator. Następnie usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do innego pojazdu, ale w tym przeszkodzili mu już nasi kryminalni.

Sprawcą kradzieży okazał się 55-letni mieszkańcy Nysy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu dwa zarzuty: włamania i usiłowania włamania. Był już wcześniej wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Policjantom udało się odzyskać skradzione mienie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama