Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Charytatywny maraton fitness ponownie w Słubicach

Fundacja Grupy Pomagamy zaprasza na kolejny maraton fitness, podczas którego będzie zbierać środki na pomoc swoim podopiecznym. Oprócz solidnej porcji ruchu, gwarantowana jest jak zwykle wspaniała atmosfera.

Maraton Fitness

O tym komu i w jaki sposób pomaga Fundacja Grupy Pomagamy obszernie pisaliśmy w naszej niedawnej publikacji. Po to, żeby Basia, Damian, Olafek i inni podopieczni mogli korzystać z rehabilitacji i wsparcia, co miesiąc potrzebne są środki finansowe. Jedną z form takiej pomocy są charytatywne maratony fitness - organizowane przez fundację cieszą się dużą popularnością wśród słubiczanek (choć pojawiają się na nich także panowie).

Kolejna taka impreza odbędzie się 22 października. Również i tym razem nie zabraknie ruchu, będą zdrowe świeżo wyciskane soki, licytacje i konkursy, a uczestniczki będą pilnie ćwiczyć pod okiem prowadzących. Można przyjść z dziećmi. Fundacja zapewni im opiekę i kącik do zabawy.

Najbliższą edycję maratonu fitness wsparła finansowo gmina Słubice. Nowością będzie 1,5 godzinny maraton zumby. Można już rezerwować termin. Jak zapewniają organizatorzy, dobra zabawa gwarantowana. Szczegółowy program poniżej.

Program imprezy
  • 09.30 – 10.30 - rejestracja uczestników
  • 10.40 – uroczyste rozpoczęcie maratonu
FITNESS
  • 10.50 – 11.30 - Izabela Smolska
  • 11.40 – 12.20 - Joanna Kania-Jacek & Marta Bąkowska
  • 12.30 – 13.10 - Magdalena Cieślak
  • 14.00 – 15.00 – przerwa na relaks, konkursy, licytacje
ZUMBA
  • 15.00 – 16.30 ZUMBA - Karolina Jankowska & Sylwia Bąkowska & Izabela Smolska
  • 16.30 - zakończenie maratonu
Udział w maratonie kosztuje 20 złotych. Bilet upoważnia do udziału w obu częściach imprezy. Jeśli ktoś chce ćwiczyć tylko w maratonie fitness może wykupić bilet w cenie 15 zł, z kolei udział w maratonie zumby wynosi 10 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na podopiecznych fundacji.

Termin: 22.10.2017, godz. 9.30-16.30. Miejsce: hala miejska, Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama