Słubice: 16 stycznia 2018   |   Imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności „Owocowe” wzmocnienie dla słubickich organizacji pozarządowych i społeczników
reklama
reklama

„Owocowe” wzmocnienie dla słubickich organizacji pozarządowych i społeczników

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum zaprasza organizacje pozarządowe, aktywistów, społeczników, działaczy, ludzi z pomysłami... na owoce i herbatę z imbirem. Po to, żeby rozmawiać o tym, jak wzmacniać nasz słubicki trzeci sektor.

owoce

„W OWESIE je się, czyli jesień w OWESIE” to akcja, którą na jesień proponuje słubickim organizacjom pozarządowym Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

W ten sposób chcemy przeciwdziałać jesiennej chandrze i osłabieniu kondycji wśród naszych NGO’sów. A mówiąc poważnie, zależy nam na tym, żeby nasi społecznicy wiedzieli, że u nas mogą znaleźć pomoc i wsparcie w każdej dziedzinie funkcjonowania – mówi Marzena Słodownik, animator Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. – Dlatego zapraszamy na herbatę z imbirem i równie gorące rozmowy – dodaje.

Pomoc można uzyskać m.in. w takich dziedzinach jak zakładanie organizacji pozarządowej, pozyskiwanie środków, pisanie, prowadzenie, rozliczanie projektów, zaangażowanie wolontariuszy, sprawozdawczość, księgowość, prawne aspekty funkcjonowania.

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum prowadzi OWES na terenie wybranych powiatów na terenie województwa lubuskiego. W jego ramach wspiera organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, osoby zainteresowane działalnością społeczną.

Biura OWES znajdują się w Zielonej Górze, Słubicach i Krośnie Odrzańskim. W Słubicach pomoc można uzyskać w siedzibie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum przy ul. T. Kościuszki 1 w budynku biblioteki Collegium Polonicum (I piętro). Więcej informacji na: www.owes.zgora.pl.

Kontakt:
  • email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • tel. 61 82 96 791
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama