Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Seniorzy popłyną Zefirem po zdrowie

Nasi seniorzy będą mogli niedługo połączyć przyjemne z pożytecznym, a dokładniej – ze zdrowym. Stowarzyszenie Odra dla Turystów zaprasza ich na darmowe rejsy Zefirem, podczas których będą mogli dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać o serce i układ krążenia.

senior rejs
 
Osoby mające więcej niż 50 lat mogą skorzystać z propozycji, jaką ma dla nich Stowarzyszenie Odra dla Turystów. 6 października organizuje dwa rejsy Zefirem po Odrze, podczas których, oprócz podziwiana widoków, będzie można zadbać o swoje zdrowie.

Na statku odbędą się prelekcje prozdrowotne na temat profilaktyki chorób układu krążenia. Chętni będą mieli okazję do rozmowy z ekspertem i uzyskania porady. Uczestnicy rejsów będą mogli również zmierzyć ciśnienie na profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Patronat nad tą akcją objął burmistrz Słubic Tomasz Ciszewicz. Wstęp wolny.

Harmonogram rejsów:
  • 6.10.2017, godz. 15-16
  • 6.10.2017, godz. 17-18
Start każdego rejsu odbywa się z portu w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama