Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Tabletki na odchudzanie hamujące łaknienie. Czy warto je brać?
reklama
reklama

Tabletki na odchudzanie hamujące łaknienie. Czy warto je brać?

Tym, co powoduje, że jemy dużo, jest nasz apetyt. Gdy mamy ochotę na jedzenie, często jemy nie tylko tyle, ile potrzebujemy, ale znacznie więcej. W rezultacie narażamy się na nadwagę. Czy w takim przypadku, gdy chcemy jeść mniej, dobrym wyborem będą tabletki odchudzające hamujące łaknienie?

odchudzanie

Tyjemy głównie od tego, że jemy zbyt dużo. Wobec tego dla wielu osób dobrym pomysłem ma schudnięcie jest ograniczenie ilości pożywienia. Oczywiście, powinniśmy pamiętać o tym, aby nie przechodzić na głodówkę – wszelkiego rodzaju ekstrema nie dość, że mogą dać tylko czasowy efekt, ale również może to negatywnie odbić się na zdrowiu.

Wobec tego interesującą propozycją są tabletki ograniczające łaknienie – ich głównym celem jest obniżenie apetytu poprzez danie uczucia większej sytości po każdym posiłku. Możemy wtedy jeść mniejsze porcje, a tym samym łatwiej zrzucać nadmiar kilogramów.

Co zawierają tabletki hamujące łaknienie?

Swoje działanie tabletki tego rodzaju zawdzięczają kilku różnym składnikom. Zawierają one przede wszystkim kofeinę oraz guaranę – suplementy diety z tymi składnikami zmniejszają apetyt, a także dodają energię.

Również bardzo dobrymi efektami wyróżnia się błonnik pokarmowy – wchłania wodę oraz pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dlatego zmniejsza głód. Również błonnik jest niezbędny do prawidłowego działania układu trawienia – reguluje pracę jelit, ułatwia wypróżnienia, zmniejsza poziom cholesterolu. Musimy pamiętać o tym, żeby przy zażywaniu błonnika pić dużo wody.

Jakie tabletki hamujące łaknienie wybrać?

W sprzedaży znajdziemy dużo tabletek tego rodzaju – w ich wyborze może pomóc nam ranking tabletek na odchudzanie zawierający różne preparaty z porównaniem ich właściwości.

Pamiętajmy jednak o tym, że samo ograniczenie posiłków nie przyniesie spektakularnych efektów. Z czasem zrzucimy kilka kilogramów, ale bez odpowiedniej diety oraz ruchu nie możemy mówić o skutecznym odchudzaniu. Zatem do odchudzania warto podejść kompleksowo – dieta, sport i suplementy pomogą nam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki! Ciekawe informacje również u naszego Włoskiego partnera merytorycznego: pastiglie per dimagrire.

[artykuł partnerski]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama