Słubice: 21 lipca 2018   |   Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel
reklama
reklama

Szkolenie z Szekspira dla nauczycieli j. angielskiego

Lektorat Języków Obcych Collegium Polonicum zaprasza nauczycieli języka angielskiego do udział w szkoleniu. Jego tematem będą dzieła Szekspira, a dokładniej to, jak można je wykorzystać podczas lekcji, jak zachęcać uczniów do ich czytania i odgrywania scenek.

szekspir

Podobne warsztaty dla nauczycieli j. obcych odbywają się w Collegium Polonicum już czwarty raz. Tym razem ich temat brzmi: „Szekspir na lekcjach – ale jak?”.

Poprowadzi je Martina Baasner - kierownik Działu Języków Obcych w Friedrich-Ebert-Gymnasium w Berlinie, wykładowca sztuki teatralnej, dyrektor Shakespeare Players. W trakcie warsztatów zaprezentuje ona nauczycielom metody, dzięki którym można zachęcić uczniów do czytania tekstów Szekspira. Mogą one zostać wykorzystane w nauczaniu języka angielskiego na poziomach średniozaawansowanym i zaawansowanym.

- Zastanowimy się również, w jaki sposób zastosowanie multimediów i odgrywanie scenek inspirowanych dziełami Szekspira może przyczynić się do ich lepszego zrozumienia, a w konsekwencji do czerpania przyjemności z ich lektury – zachęcają organizatorzy.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie (maksymalna liczba osób to 20). Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.

Zgłoszenia wraz z krótką informacją o doświadczeniu zawodowym należy kierować mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 10.11.2017.

Termin: 16.11.2017, godz. 10-16. Miejsce: Collegium Polonicum, sala nr 20.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama