Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Jak jechać, aby zostać mistrzem kierownicy? Zobacz film

60 osób powalczy o tytuł pierwszego mistrza kierownicy w Słubicach. Przygotowania do imprezy nabierają tempa. Organizatorzy - Szkoła Nauki Jazdy Agent - właśnie opublikowali nagrania wideo prezentujące jak będą wyglądać przykładowe konkurencje. Zapowiada się ciekawie!

mistrz kierownicy

O imprezie pisaliśmy już na początku w sierpniu - ZOBACZ. Informacja wzbudziła ogromne zainteresowanie, była często komentowana i udostępniania na Facebooku. A wszystkie dostępne miejsca rozeszły się jak świeże bułeczki.

Wszystko z powodu zestawu konkurencji jakie przygotowano. Jak zapowiada Rafał Wojtyński z Agenta, będą one atrakcyjne i widowiskowe, nie tylko dla samych uczestników, ale przede wszystkim dla publiczności. Wszystko będzie dziać się na placu manewrowym tuż obok restauracji Cargo, jednego ze współorganizatorów, który zapewnia także zaplecze gastronomiczne. Będzie miasteczko rowerowe dla dzieci, konkursy z nagrodami. Uwagę widzów z pewnością przyciągną symulatory: dachowania, zderzeń i wybuchu poduszki powietrznej.

- Zapraszamy serdecznie wszystkich słubiczan, nie tylko miłośników motoryzacji. Warto będzie przyjść i popatrzeć na popisy naszych mistrzów kierownicy. Będzie też wiele dodatkowych atrakcji. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca R. Wojtyński.

Na początek uczestnicy będą musieli wykazać się znajomością przepisów, potem będzie precyzyjna jazda po łuku i tzw. próba Stewarta, którą publikujemy na poniższym filmie. Następnie intrygująco brzmiąca próba sir Lancelota, jazda na trolejach i wreszcie sprawdzian z udzielania pierwszej pomocy. Będzie też nie lada wyzwanie, symulujące jazdę pod wpływem alkoholu, czyli jazda w Alkogoglach. Na koniec przewidziano jeszcze konkurencję sztafetową.

Czy lista startowa jest już zamknięta? Formalnie tak, ale można się jeszcze zgłaszać i wskoczyć na tzw. listę rezerwową (gdyby ktoś zrezygnował). Zgłoszenia najlepiej przekazywać drogą emailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie wiadomości należy wpisać „lista rezerwowa”, a w treści emaila podać swoje imię i nazwisko, nr telefonu oraz datę otrzymania prawa jazdy.

O przygotowaniach do imprezy będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama