Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Jesienne warsztaty garncarskie w Agrogobexie

Kto ma ochotę stworzyć własne naczynie lub garnek z gliny? Już w najbliższą sobotę w Centrum Ogrodniczym Agrogoboex ponownie ruszy koło garncarskie. W tajniki tego rzemiosła będzie wprowadzać Ryszard Arkuszyński.

warsztaty garncarskie

To już czwarta odsłona warsztatów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród młodszych, jak i starszych gości. Stąd pomysł, aby organizować ją cyklicznie.

Tradycyjnie, każdy uczestnik, który weźmie udział w warsztatach, za darmo otrzyma ulepione przez siebie naczynie. Do wspólnej zabawy dzieci, młodzież i dorosłych zaprasza mistrz garncarski Ryszard Arkuszyński.

W trakcie festynu będzie też okazja do nieco tańszych niż zwykle zakupów. Przez cały dzień na rośliny dostępne w Centrum Ogrodniczym Agrogobex będą obowiązywać rabaty.

Baner-garncarstwo

Termin: 16.09, 2017, godz. 9-15. Miejsce: Agrogobex, ul. Rzepińska 7.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama