Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Mój punkt widzenia - Bartosz Lutycz

W naszym cyklu "Mój punkt widzenia" dziś gościmy Bartosza Lutycza, znanego wielu słubiczanom zarządcę nieruchomości. W swoim felietonie przedstawia nieco inne spojrzenia na problem śmieci i bałaganu na terenie Słubic. Zapraszamy do lektury.

lutycz firma

Kim jest Bartosz Lutycz? Zarządca nieruchomości, właściciel firmy Lutycz Nieruchomości. Od wielu lat dzięki jego staraniom słubickie kamienice odzyskują dawny blask. Z wykształcenia politolog, z dodatkowymi studiami podyplomowymi w zakresie zarządzania nieruchomościami, ochrony środowiska i resocjalizacji. Posiada uprawnienia ministerialne z zakresu gospodarki odpadami. Prywatnie mąż i ojciec dwójki nastoletnich dzieci. Z zamiłowania cyklista – amator, pożeracz książek. Kocha swoją pracę i związany z nią folklor.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Przypominamy, że prezentowane w felietonach treści i poglądy nie są stanowiskiem redakcji. Należą tylko i wyłącznie do autorów tekstów. Zainteresował Cię "Mój punkt widzenia"? Chcesz przedstawić swoje zdanie? Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama