Słubice: 21 lutego 2018   |   Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
reklama
reklama

Mój punkt widzenia - Bartosz Lutycz

W naszym cyklu "Mój punkt widzenia" dziś gościmy Bartosza Lutycza, znanego wielu słubiczanom zarządcę nieruchomości. W swoim felietonie przedstawia nieco inne spojrzenia na problem śmieci i bałaganu na terenie Słubic. Zapraszamy do lektury.

lutycz firma

Kim jest Bartosz Lutycz? Zarządca nieruchomości, właściciel firmy Lutycz Nieruchomości. Od wielu lat dzięki jego staraniom słubickie kamienice odzyskują dawny blask. Z wykształcenia politolog, z dodatkowymi studiami podyplomowymi w zakresie zarządzania nieruchomościami, ochrony środowiska i resocjalizacji. Posiada uprawnienia ministerialne z zakresu gospodarki odpadami. Prywatnie mąż i ojciec dwójki nastoletnich dzieci. Z zamiłowania cyklista – amator, pożeracz książek. Kocha swoją pracę i związany z nią folklor.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Przypominamy, że prezentowane w felietonach treści i poglądy nie są stanowiskiem redakcji. Należą tylko i wyłącznie do autorów tekstów. Zainteresował Cię "Mój punkt widzenia"? Chcesz przedstawić swoje zdanie? Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama