Słubice: 26 września 2017   |   Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
reklama
reklama

Rozpoczął się remont ul. Niepodległości

Ruszyła długo oczekiwana inwestycja – przebudowa nawierzchni na ul. Niepodległości. Prace potrwają 2 miesiące i wiążą się z utrudnieniami w ruchu. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość.

al niepodleglosci_remont

O planowanym remoncie pisaliśmy już parokrotnie. Przetarg na realizację inwestycji został rozstrzygnięty na początku sierpnia. Wygrało go Przedsiębiorstwo Drogowe Kontrakt z Krosna Odrzańskiego. Pracownicy tej firmy kilka dni temu pojawili się na ul. Niepodległości i rozpoczęli remont.

Przypomnijmy, inwestycja kosztować będzie ok. 1,4 mln zł. Obejmie przede wszystkim wymianę nawierzchni, która zostanie dostosowana do ruchu pojazdów ciężarowych - zamiast polbruku będzie asfalt. Zostaną również zmodernizowane krawężniki i system odwadniający.

Jak informuje Urząd Miejski w Słubicach, przebudowa wiąże się z utrudnieniami dla kierowców. - Prosimy kierowców o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ będą zamykane odcinki drogi, a ruch odbywać się będzie wahadłowo. Kierować ruchem będą drogowcy, przewidziana jest też sygnalizacja świetlna – apeluje Beata Bielecka, rzecznik słubickiego magistratu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama