Słubice: 18 czerwca 2018   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Rozpoczął się remont ul. Niepodległości

Ruszyła długo oczekiwana inwestycja – przebudowa nawierzchni na ul. Niepodległości. Prace potrwają 2 miesiące i wiążą się z utrudnieniami w ruchu. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość.

al niepodleglosci_remont

O planowanym remoncie pisaliśmy już parokrotnie. Przetarg na realizację inwestycji został rozstrzygnięty na początku sierpnia. Wygrało go Przedsiębiorstwo Drogowe Kontrakt z Krosna Odrzańskiego. Pracownicy tej firmy kilka dni temu pojawili się na ul. Niepodległości i rozpoczęli remont.

Przypomnijmy, inwestycja kosztować będzie ok. 1,4 mln zł. Obejmie przede wszystkim wymianę nawierzchni, która zostanie dostosowana do ruchu pojazdów ciężarowych - zamiast polbruku będzie asfalt. Zostaną również zmodernizowane krawężniki i system odwadniający.

Jak informuje Urząd Miejski w Słubicach, przebudowa wiąże się z utrudnieniami dla kierowców. - Prosimy kierowców o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ będą zamykane odcinki drogi, a ruch odbywać się będzie wahadłowo. Kierować ruchem będą drogowcy, przewidziana jest też sygnalizacja świetlna – apeluje Beata Bielecka, rzecznik słubickiego magistratu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama