Słubice: 24 września 2018   |   Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
reklama
reklama

Znów w czwartki będzie smakowicie i pachnąco

Po wakacyjnej przerwie gminna biblioteka wznawia cykl "Kulinarne czwartki". Wszystkich, którzy mają kulinarną pasję i lubią nią dzielić się z innymi, organizatorzy zapraszają na pierwsze spotkanie.

kulinarna dynia_1

Czym są "Kulinarne czwartki"? To regularne spotkania, zawsze w pierwszy czwartek każdego miesiąca. Jak mówią sami uczestnicy, to świetna okazja do rozmowy o potrawach regionalnych (i nie tylko), a także o książkach kucharskich znanych mistrzów kuchni, do których warto zajrzeć szukając inspiracji.

- Spotykamy się, wymieniamy kulinarnymi doświadczeniami, gotujemy i kosztujemy samodzielnie sporządzone potrawy - zachęcają.

Przez ostatnie dwa miesiące członkowie kulinarnego klubu mieli przerwę, ale teraz z ochotą wracają do wspólnego gotowania. Pierwsze spotkanie po wakacjach zaplanowano 7 września o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych. Będzie miało charakter organizacyjny.

"Kulinarne czwartki" są otwarte dla wszystkich miłośników smacznej i domowej kuchni. Do klubu może dołączyć każda zainteresowana osoba. Wstęp wolny.

Termin: 7.09.2017, godz. 15.00. Miejsce: biblioteka w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama