Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Znów w czwartki będzie smakowicie i pachnąco

Po wakacyjnej przerwie gminna biblioteka wznawia cykl "Kulinarne czwartki". Wszystkich, którzy mają kulinarną pasję i lubią nią dzielić się z innymi, organizatorzy zapraszają na pierwsze spotkanie.

kulinarna dynia_1

Czym są "Kulinarne czwartki"? To regularne spotkania, zawsze w pierwszy czwartek każdego miesiąca. Jak mówią sami uczestnicy, to świetna okazja do rozmowy o potrawach regionalnych (i nie tylko), a także o książkach kucharskich znanych mistrzów kuchni, do których warto zajrzeć szukając inspiracji.

- Spotykamy się, wymieniamy kulinarnymi doświadczeniami, gotujemy i kosztujemy samodzielnie sporządzone potrawy - zachęcają.

Przez ostatnie dwa miesiące członkowie kulinarnego klubu mieli przerwę, ale teraz z ochotą wracają do wspólnego gotowania. Pierwsze spotkanie po wakacjach zaplanowano 7 września o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych. Będzie miało charakter organizacyjny.

"Kulinarne czwartki" są otwarte dla wszystkich miłośników smacznej i domowej kuchni. Do klubu może dołączyć każda zainteresowana osoba. Wstęp wolny.

Termin: 7.09.2017, godz. 15.00. Miejsce: biblioteka w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama