Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

Szukasz pracy? M.B.B. Logistics ma dla Ciebie propozycję

Szukasz pracy? M.B.B. Logistics jest prężnie rozwijającą się firmą logistyczną z branży e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem spółka poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera.

mbb logo big

Siedziba firmy mieści się na strefie ekonomicznej w Słubicach. Wszystkie osoby szukające stabilnego zatrudnienia oraz dogodnych warunków pracy zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy - ZOBACZ.

Kontakt w sprawie pracy pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , osobiście w siedzibie firmy na os. Przemysłowym 9 w Słubicach lub pod nr telefonu 95 750 0006.

[ogłoszenie]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama