Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

Naucz się języka w szkole ALEX - kursy z native speakerem

Początek roku szkolnego to dla wielu rodziców poszukiwanie odpowiedniej szkoły językowej dla swoich pociech. Nie wszędzie jednak cena idzie w parze z jakością. Szkoła ALEX Kursy i Korepetycje stawia na małe grupy i pracę z native speakarem. Ma też w swojej ofercie coś wyjątkowego dla maturzystów.

alex szkola

Stawiamy na jakość nauczania

ALEX Kursy i Korepetycje oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego i polskieo (dla obcokrajowców) na różnych poziomach zaawansowania i dla różnych grup odbiorców. Priotytetem jest jakość nauczania, dlatego grupy są maksymalnie cztereosobowe, można też się uczyć indywidualnie lub w parach. Nauczyciele pomogą zarówno z bieżącym materiałem szkolnym, a w razie potrzebu dopasują zakres nauczania do potrzeb kurstantów.

Podszkol się z nami do matury

Nowością, jakiej nie ma w innych szkołach, jest specjalny kurs dla młodzieży i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem maturzystów. Zajęcia ruszają od października i będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Najpierw z polskojęzycznym lektorem (gramatyka i słownictwo), a następnie z native speakerem (lekcja nastawiona na konwersację, omawianie tekstów i słuchanie). Do wyboru jest nauka języka angielskiego lub niemieckiego.

Gdzie nauczamy?

Szkoła działa nie tylko na terenie Słubic (siedziba mieści się w biurowcy przy ul. Sienkiewicza 50a). Zajęcią będa odbywać się także w Cybince, w tamtejszym ośrodku kultury, w każdy poniedziałek.

Oferta na rok szkolny 2017/2018
  • Kursy indywidualne i grupowe z języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Kursy dla pięciolatków.
  • Kursy dla zerówkowiczów.
  • Kursy dla gimnazjalistów, przygotowujący do testów.
  • Kursy dla siódmoklasistów angielski+niemiecki.
  • Kursy dla siódmoklasistów niemiecki lub angielski.
  • Kurs przygotowujący do matury.
  • Kurs dla pracowników spedycji "Business English".
  • Kurs dla dorosłych z możliwością umawiania się na godziny poranne.
  • Język polski dla obcokrajowców.
Zapisy i kontakt

Zapisy drogą telefoniczą pod nr 797 460 036. Można też zgłosić się osobiście do siedziby szkoły przy ul. Sienkiewicza 50a. Bieżące informacje na stronie facebook.com/szkolaalex.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama