Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

Nowy rok szkolny z Just English!

Szukasz szkoły językowej dla dziecka lub samodzielnie planujesz nauczyć się języka obcego? Ruszają zapisy na kursy językowe w szkole Just English Anny Kopko. Na chętnych czeka bogata oferta.

nauka jezyka

Nowy rok szkolny 2017/18 w szkole językowej JUST ENGLISH ANNA KOPKO odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Gospodarczej Branży Językowej. Słubicka szkoła, jako jeden z założycieli izby, uzyskała Certyfikat Szkoły Godnej Zaufania po pozytywnym przejściu procedury kontroli merytorycznej i formalnej

Szkoła posiada ofertę dla: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, liceum, studentów oraz dorosłych. Można się tutaj nauczyć języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego oraz francuskiego. Zajęcia rozpoczynają się 11 września jest więc jeszcze czas, aby dowiedzieć się szczegółów i zapisać na właściwe zajęcia.

Czym wyróżnia się szkoła Just English?

Ciekawy i urozmaicony program kursów językowych jest opracowany w oparciu o ścieżki edukacyjne: naukową, historyczną, ekonomiczną, kulinarną i sportową. Koniec z nudnym i sztampowym wkuwaniem słówek - przed uczestnikami wiele niespodzianek i atrakcji.

O tym, że ta metoda jest skuteczna świadczą wyniki uzyskiwane przez uczniów szkoły.

- Kolejna grupa naszych uczniów zdała egzamin z języka angielskiego na certyfikat TOEFL uzyskując maksymalną ilość punktów - cieszy się Anna Kopka, szefowa szkoły. - Na jesieni następna tura egzaminów. Zainteresowanych już zapraszamy do zapisów na kurs i egzamin. Organizujemy także egzaminy z innych języków obcych na certyfikat TOEIC, TELC - dodaje.

Kursy językowe to jednak nie wszystko

We wrześniu szkoła rozpoczyna kursy specjalistyczne zgodne z potrzebami na rynku lokalnym dla spedytorów, prawników, kelnerów, hotelarzy, nauczycieli, księgowych, pracowników samorządowych i biurowych z języka angielskiego i niemieckiego.

A dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz średnich są organizatowane warsztaty przygotowujące do egzaminów do liceów i na studia z matematyki, chemii, biologii, fizyki, historii oraz geografii.

Just English nie zapomina także o coraz liczniejszych obcokrajowcach zamieszkałych w Słubicach i Frankfurcie. Prowadzi dla nich kursy języka polskiego jako obcego. Nabór trwa.

just english_siedziba

Kontakt i zapisy

Siedziba szkoły JUST ENGLISH mieści się w Galerii Jedynka przy Placu Przyjaźni 18/19. Zapisy na kursy już trwają. Kontakt i więcej informacji: www.justenglish.info oraz tel. 501 031 446.

---

TU CZEKA PRACA

Nauka w szkole JUST ENGLISH cieszy się coraz większym zainteresowaniem słubiczan. Rosnąca liczba uczniów to także potrzebna szerszej kadry. Anna Kopko zachęca do współpracy lektorów językowych. Zadzwoń - tel. 501 031 446.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama