Słubice: 18 stycznia 2018   |   Imieniny: Piotr, Małgorzata
reklama
reklama

Nowy rok szkolny z Just English!

Szukasz szkoły językowej dla dziecka lub samodzielnie planujesz nauczyć się języka obcego? Ruszają zapisy na kursy językowe w szkole Just English Anny Kopko. Na chętnych czeka bogata oferta.

nauka jezyka

Nowy rok szkolny 2017/18 w szkole językowej JUST ENGLISH ANNA KOPKO odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Gospodarczej Branży Językowej. Słubicka szkoła, jako jeden z założycieli izby, uzyskała Certyfikat Szkoły Godnej Zaufania po pozytywnym przejściu procedury kontroli merytorycznej i formalnej

Szkoła posiada ofertę dla: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, liceum, studentów oraz dorosłych. Można się tutaj nauczyć języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego oraz francuskiego. Zajęcia rozpoczynają się 11 września jest więc jeszcze czas, aby dowiedzieć się szczegółów i zapisać na właściwe zajęcia.

Czym wyróżnia się szkoła Just English?

Ciekawy i urozmaicony program kursów językowych jest opracowany w oparciu o ścieżki edukacyjne: naukową, historyczną, ekonomiczną, kulinarną i sportową. Koniec z nudnym i sztampowym wkuwaniem słówek - przed uczestnikami wiele niespodzianek i atrakcji.

O tym, że ta metoda jest skuteczna świadczą wyniki uzyskiwane przez uczniów szkoły.

- Kolejna grupa naszych uczniów zdała egzamin z języka angielskiego na certyfikat TOEFL uzyskując maksymalną ilość punktów - cieszy się Anna Kopka, szefowa szkoły. - Na jesieni następna tura egzaminów. Zainteresowanych już zapraszamy do zapisów na kurs i egzamin. Organizujemy także egzaminy z innych języków obcych na certyfikat TOEIC, TELC - dodaje.

Kursy językowe to jednak nie wszystko

We wrześniu szkoła rozpoczyna kursy specjalistyczne zgodne z potrzebami na rynku lokalnym dla spedytorów, prawników, kelnerów, hotelarzy, nauczycieli, księgowych, pracowników samorządowych i biurowych z języka angielskiego i niemieckiego.

A dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz średnich są organizatowane warsztaty przygotowujące do egzaminów do liceów i na studia z matematyki, chemii, biologii, fizyki, historii oraz geografii.

Just English nie zapomina także o coraz liczniejszych obcokrajowcach zamieszkałych w Słubicach i Frankfurcie. Prowadzi dla nich kursy języka polskiego jako obcego. Nabór trwa.

just english_siedziba

Kontakt i zapisy

Siedziba szkoły JUST ENGLISH mieści się w Galerii Jedynka przy Placu Przyjaźni 18/19. Zapisy na kursy już trwają. Kontakt i więcej informacji: www.justenglish.info oraz tel. 501 031 446.

---

TU CZEKA PRACA

Nauka w szkole JUST ENGLISH cieszy się coraz większym zainteresowaniem słubiczan. Rosnąca liczba uczniów to także potrzebna szerszej kadry. Anna Kopko zachęca do współpracy lektorów językowych. Zadzwoń - tel. 501 031 446.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama