Słubice: 15 grudnia 2018   |   Imieniny: Nina, Celina, Walerian
reklama
reklama

Dane w Twojej firmie są bezpieczne? Przyjdź na szkolenie

Takiego wydarzenia jeszcze nie było w Słubicach! Firma Orbison we współpracy z portalem Słubice24 zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa danych w firmie.

bezpieczenstwo szkolenie

Do kogo skierowane jest szkolenie? Przede wszystkim do właścicieli firm, które posiadają infrastrukturę serwerową, ale nie tylko. Jeśli nie wiesz jak skutecznie zabezpieczyć swoje dane, potrzebujesz fachowej pomocy, obawiasz się zagrożen płynących z internetu, to nasza propozycja jest dla Ciebie.

Podczas szkolenia dowiesz się m.in. jak chronić infrastrukturę informatyczną firmy i dostosować firmę do nowej ustawy o ochronie danych osobowych. Co ważne, do udziału w szkoleniu nie jest wymagana żadna wiedza specjalistyczna.

Szkolenie odbędzie się 12 września o godz. 17 w Collegium Polonicum. Przeprowadzą je eksperci firmy Orbison. Aby uzyskać więcej informacji o szkoleniu i się na nie zarejestrować zapraszamy na stronę site.orbison.pl/bezpieczenstwo.
 
Zainteresowanych współczesnymi technologiami zapraszamy do prowadzonego przez Orbison działu "Cyberprzestrzeń bez tajemnic". Jeśli macie pytania lub są tematy o których chcielibyście przeczytać, piszcie w komentarzach i na forum. Nasi eksperci są do Waszej dyspozycji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama